Înapoi la meciurile care urmează
21:00
Ath Bilbao
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
LevanteAth Bilbao
12,2
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
13,3
PESTE 24,5 încredere slabă
Total estimat 25,6, interval 18–33, +4% față de ligă
Total estimat 25,6, interval 18–33, +4% față de ligă
Model de bază: 25,6 (folosit); Gbm v1: 26,7; Gbm v2: 26,9; Gbm s1 (șuturi): 25,9
4,9
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,5
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,4, interval 5–14, +10% față de ligă
Total estimat 9,4, interval 5–14, +10% față de ligă
Model de bază: 9,4 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,4
4,7
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
5,1
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,7, interval 6–14, +1% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,7, interval 6–14, +1% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,7 (folosit); Gbm v1: 9,7; Gbm v2: 9,6
9,5
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
13,0
SUB 25,5 încredere bună
Total estimat 22,5, interval 16–29, −10% față de ligă
Total estimat 22,5, interval 16–29, −10% față de ligă
Model de bază: 21,9; Gbm v1: 22,5 (folosit); Gbm v2: 22,5
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,4
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,2, interval 2–7, −6% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,2, interval 2–7, −6% față de ligă fără părere la 4,5
Model de bază: 3,2; Gbm v1: 4,2 (folosit); Gbm v2: 4,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,6, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,67 |
| 24,5 | 55% | 1,80 | 45% | 2,24 |
| 25,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,94 |
| 26,5 | 42% | 2,40 | 58% | 1,71 |
| 27,5 | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,37 |
| 8,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,41 |
| 9,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,85 |
| 10,5 | 35% | 2,90 | 65% | 1,53 |
| 11,5 | 24% | 4,11 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,71 |
| 8,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,60 |
| 9,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 10,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 11,5 | 29% | 3,50 | 71% | 1,40 |
Faulturi total estimat 22,5, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,77 |
| 21,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 22,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 23,5 | 40% | 2,47 | 60% | 1,68 |
| 24,5 | 33% | 3,00 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 4,2, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 76% | 1,31 | 24% | 4,19 |
| 3,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,42 |
| 4,5 | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 5,5 | 26% | 3,91 | 74% | 1,34 |
| 6,5 | 15% | 6,70 | 85% | 1,18 |
Arbitrul
Nu am meciuri anterioare cu Alejandro Quintero González. Estimarea folosește media ligii.
Levante
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,8 / 14,6
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 5,7
- Cornere
- 3,9 / 5,1
- Faulturi
- 9,5 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Ath Bilbao
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,4 / 9,2
- Șuturi pe poartă
- 4,7 / 4,0
- Cornere
- 6,5 / 4,4
- Faulturi
- 12,4 / 10,1
- Cartonașe galbene
- 1,6 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –