Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Malaga
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
AlavesMalaga
14,6
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
10,5
PESTE 24,5 încredere slabă
Total estimat 25,1, interval 18–32, +2% față de ligă
Total estimat 25,1, interval 18–32, +2% față de ligă
Model de bază: 25,1 (folosit); Gbm v1: 26,1; Gbm v2: 25,4; Gbm s1 (șuturi): 26,0
5,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,0
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,7, interval 5–13, +2% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,7, interval 5–13, +2% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,7 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,8
5,1
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
5,0
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +5% față de ligă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +5% față de ligă
Model de bază: 10,1 (folosit); Gbm v1: 9,8; Gbm v2: 9,9
12,7
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
12,8
Fără părere la 25,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 25,5, interval 19–33, +2% față de ligă fără părere la 25,5
Total estimat 25,5, interval 19–33, +2% față de ligă fără părere la 25,5
Model de bază: 25,8; Gbm v1: 25,5 (folosit); Gbm v2: 25,7
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,3
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,3, interval 2–7, −2% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,3, interval 2–7, −2% față de ligă fără părere la 4,5
Model de bază: 4,3; Gbm v1: 4,3 (folosit); Gbm v2: 4,3
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,1, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 60% | 1,68 | 40% | 2,47 |
| 24,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 25,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 26,5 | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
| 27,5 | 32% | 3,11 | 68% | 1,47 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,7, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 75% | 1,33 | 25% | 4,06 |
| 7,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,70 |
| 8,5 | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 9,5 | 38% | 2,63 | 62% | 1,61 |
| 10,5 | 27% | 3,67 | 73% | 1,37 |
Cornere total estimat 10,1, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,91 |
| 9,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,18 |
| 10,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 11,5 | 32% | 3,13 | 68% | 1,47 |
| 12,5 | 23% | 4,39 | 77% | 1,29 |
Faulturi total estimat 25,5, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,38 |
| 23,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,73 |
| 24,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 25,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,95 |
| 26,5 | 42% | 2,40 | 58% | 1,71 |
| 27,5 | 35% | 2,88 | 65% | 1,53 |
Cartonașe galbene total estimat 4,3, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 78% | 1,28 | 22% | 4,53 |
| 3,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,55 |
| 4,5 | 43% | 2,34 | 57% | 1,74 |
| 5,5 | 28% | 3,60 | 72% | 1,39 |
| 6,5 | 16% | 6,13 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Alaves
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,1 / 13,0
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 4,3
- Cornere
- 4,2 / 5,6
- Faulturi
- 13,7 / 13,3
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –
Malaga
Media ultimelor 8 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,6 / 14,1
- Șuturi pe poartă
- 2,6 / 5,5
- Cornere
- 5,8 / 4,9
- Faulturi
- 12,5 / 12,1
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 2,2
- Ofsaiduri
- – / –