Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Paris FC
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
LensParis FC
14,0
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
11,5
Fără părere la 25,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 25,6, interval 18–33, +2% față de ligă fără părere la 25,5
Total estimat 25,6, interval 18–33, +2% față de ligă fără părere la 25,5
Model de bază: 25,6 (folosit); Gbm v1: 25,7; Gbm v2: 24,9; Gbm s1 (șuturi): 25,2
5,0
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
4,0
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,0, interval 5–13, +1% față de ligă
Total estimat 9,0, interval 5–13, +1% față de ligă
Model de bază: 9,0 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,4
5,9
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
4,4
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,3, interval 6–15, +9% față de ligă
Total estimat 10,3, interval 6–15, +9% față de ligă
Model de bază: 10,3 (folosit); Gbm v1: 10,1; Gbm v2: 10,2
10,7
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
12,1
SUB 24,5 încredere modestă
Total estimat 22,8, interval 16–30, −5% față de ligă
Total estimat 22,8, interval 16–30, −5% față de ligă
Model de bază: 22,8; Gbm v1: 22,8 (folosit); Gbm v2: 22,7
1,5
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,2
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,7, interval 1–6, +1% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,7, interval 1–6, +1% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,6; Gbm v1: 3,7 (folosit); Gbm v2: 3,7
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,6, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 24,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,24 |
| 25,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,94 |
| 26,5 | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 27,5 | 36% | 2,79 | 64% | 1,56 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,0, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,92 |
| 8,5 | 54% | 1,86 | 46% | 2,16 |
| 9,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 10,5 | 31% | 3,25 | 69% | 1,44 |
| 11,5 | 22% | 4,64 | 78% | 1,27 |
Cornere total estimat 10,3, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,15 |
| 9,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 10,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 11,5 | 35% | 2,86 | 65% | 1,54 |
| 12,5 | 25% | 3,95 | 75% | 1,34 |
Faulturi total estimat 22,8, interval 16–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,97 |
| 21,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,46 |
| 22,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 23,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 24,5 | 36% | 2,79 | 64% | 1,56 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,13 | 12% | 8,58 |
| 2,5 | 72% | 1,38 | 28% | 3,62 |
| 3,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 4,5 | 31% | 3,18 | 69% | 1,46 |
| 5,5 | 17% | 5,97 | 83% | 1,20 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lens
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,8 / 11,9
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 4,2
- Cornere
- 7,2 / 5,2
- Faulturi
- 11,5 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –
Paris FC
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,5 / 9,9
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 3,0
- Cornere
- 4,3 / 3,8
- Faulturi
- 12,3 / 9,9
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 1,2
- Ofsaiduri
- – / –