Înapoi la meciurile care urmează
15:00
Ath Madrid
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
EspanolAth Madrid
13,5
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
13,3
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,8, interval 19–34, +9% față de ligă
Total estimat 26,8, interval 19–34, +9% față de ligă
Model de bază: 26,8 (folosit); Gbm v1: 26,0; Gbm v2: 26,2; Gbm s1 (șuturi): 25,2
4,9
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,9
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 9,8, interval 6–14, +14% față de ligă
Total estimat 9,8, interval 6–14, +14% față de ligă
Model de bază: 9,8 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,1
3,2
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
5,0
SUB 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 8,1, interval 4–12, −16% față de ligă
Total estimat 8,1, interval 4–12, −16% față de ligă
Model de bază: 8,1 (folosit); Gbm v1: 8,7; Gbm v2: 8,6
12,7
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,8
SUB 25,5 încredere slabă
Total estimat 24,5, interval 18–31, −2% față de ligă
Total estimat 24,5, interval 18–31, −2% față de ligă
Model de bază: 24,8; Gbm v1: 24,5 (folosit); Gbm v2: 25,1
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,1
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,1, interval 1–7, −7% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,1, interval 1–7, −7% față de ligă fără părere la 4,5
Model de bază: 4,1; Gbm v1: 4,1 (folosit); Gbm v2: 3,9
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,8, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,75 |
| 25,5 | 58% | 1,74 | 42% | 2,36 |
| 26,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 27,5 | 44% | 2,26 | 56% | 1,79 |
| 28,5 | 37% | 2,69 | 63% | 1,59 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,8, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,89 |
| 8,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 9,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 10,5 | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
| 11,5 | 29% | 3,44 | 71% | 1,41 |
Cornere total estimat 8,1, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 69% | 1,44 | 31% | 3,26 |
| 7,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 8,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 9,5 | 31% | 3,26 | 69% | 1,44 |
| 10,5 | 21% | 4,78 | 79% | 1,26 |
Faulturi total estimat 24,5, interval 18–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,73 |
| 23,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,27 |
| 24,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 25,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,70 |
| 26,5 | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
Cartonașe galbene total estimat 4,1, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 75% | 1,33 | 25% | 4,03 |
| 3,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,36 |
| 4,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 5,5 | 25% | 4,08 | 75% | 1,32 |
| 6,5 | 14% | 7,10 | 86% | 1,16 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Espanol
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,8 / 13,2
- Șuturi pe poartă
- 4,2 / 5,2
- Cornere
- 2,2 / 5,1
- Faulturi
- 15,9 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 2,8 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –
Ath Madrid
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,7 / 11,5
- Șuturi pe poartă
- 6,0 / 4,5
- Cornere
- 6,3 / 3,4
- Faulturi
- 11,9 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –