Înapoi la meciurile care urmează
18:30
Bayern Munich
FreiburgBayern Munich
13,3
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
14,7
PESTE 26,5 încredere bună
Total estimat 28,1, interval 20–36, +6% față de ligă
Total estimat 28,1, interval 20–36, +6% față de ligă
5,0
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
5,1
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,0, interval 6–14, +6% față de ligă
Total estimat 10,0, interval 6–14, +6% față de ligă
4,2
Corneremedia ligii: 9,8 pe meci
5,2
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,5, interval 5–14, −3% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,5, interval 5–14, −3% față de ligă fără părere la 9,5
9,1
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
10,9
SUB 21,5 încredere modestă
Total estimat 20,0, interval 14–26, −6% față de ligă
Total estimat 20,0, interval 14–26, −6% față de ligă
1,4
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,4
SUB 3,5 încredere modestă
Total estimat 2,8, interval 1–5, −26% față de ligă
Total estimat 2,8, interval 1–5, −26% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,1, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,56 |
| 26,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,44 |
| 27,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,09 |
| 28,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 29,5 | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 30,5 | 33% | 3,06 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,0, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,92 |
| 9,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,18 |
| 10,5 | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 11,5 | 32% | 3,13 | 68% | 1,47 |
| 12,5 | 23% | 4,43 | 77% | 1,29 |
Cornere total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,41 |
| 8,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,44 |
| 9,5 | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 10,5 | 35% | 2,82 | 65% | 1,55 |
| 11,5 | 25% | 3,94 | 75% | 1,34 |
Faulturi total estimat 20,0, interval 14–26
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 17,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,11 |
| 18,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,51 |
| 19,5 | 52% | 1,94 | 48% | 2,07 |
| 20,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 21,5 | 36% | 2,77 | 64% | 1,56 |
| 22,5 | 29% | 3,50 | 71% | 1,40 |
Cartonașe galbene total estimat 2,8, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 | 93% | 1,08 | 7% | 14,01 |
| 1,5 | 75% | 1,33 | 25% | 4,07 |
| 2,5 | 52% | 1,93 | 48% | 2,08 |
| 3,5 | 31% | 3,23 | 69% | 1,45 |
| 4,5 | 16% | 6,43 | 84% | 1,18 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Freiburg
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,7 / 11,4
- Șuturi pe poartă
- 4,9 / 3,2
- Cornere
- 3,9 / 3,7
- Faulturi
- 9,8 / 13,4
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Bayern Munich
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 21,4 / 10,5
- Șuturi pe poartă
- 8,3 / 4,0
- Cornere
- 8,3 / 3,6
- Faulturi
- 8,1 / 8,6
- Cartonașe galbene
- 1,0 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –