Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: Torreense. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 25,3, interval 18–33, +0% față de ligă fără părere la 25,5
Total estimat 7,9, interval 4–12, −9% față de ligă
Total estimat 9,5, interval 5–14, −1% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 24,6, interval 18–32, +5% față de ligă
Total estimat 3,7, interval 1–6, −5% față de ligă fără părere la 3,5
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,3, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,55 |
| 24,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,17 |
| 25,5 | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 26,5 | 40% | 2,49 | 60% | 1,67 |
| 27,5 | 33% | 3,01 | 67% | 1,50 |
Șuturi pe poartă total estimat 7,9, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 | 79% | 1,26 | 21% | 4,82 |
| 6,5 | 67% | 1,50 | 33% | 2,99 |
| 7,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,13 |
| 8,5 | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 9,5 | 28% | 3,53 | 72% | 1,40 |
Cornere total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,44 |
| 8,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,46 |
| 9,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 10,5 | 36% | 2,80 | 64% | 1,56 |
| 11,5 | 26% | 3,87 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 24,6, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,76 |
| 23,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 24,5 | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 25,5 | 42% | 2,38 | 58% | 1,72 |
| 26,5 | 35% | 2,85 | 65% | 1,54 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 87% | 1,14 | 13% | 7,91 |
| 2,5 | 71% | 1,40 | 29% | 3,49 |
| 3,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 4,5 | 32% | 3,17 | 68% | 1,46 |
| 5,5 | 17% | 5,72 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Torreense
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Sunderland
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,0 / 12,4
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 3,3
- Cornere
- 4,6 / 4,8
- Faulturi
- 12,0 / 13,8
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –