Înapoi la meciurile care urmează
17:15
Alaves
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
CeltaAlaves
12,5
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
11,4
SUB 24,5 încredere slabă
Total estimat 23,9, interval 17–31, −3% față de ligă
Total estimat 23,9, interval 17–31, −3% față de ligă
Model de bază: 23,9 (folosit); Gbm v1: 25,1; Gbm v2: 24,4; Gbm s1 (șuturi): 24,9
4,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,8
SUB 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 8,0, interval 4–12, −7% față de ligă
Total estimat 8,0, interval 4–12, −7% față de ligă
Model de bază: 8,0 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,9
4,8
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
3,8
SUB 9,5 încredere modestă
Total estimat 8,6, interval 5–13, −10% față de ligă
Total estimat 8,6, interval 5–13, −10% față de ligă
Model de bază: 8,6 (folosit); Gbm v1: 8,8; Gbm v2: 8,9
12,1
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
14,3
PESTE 25,5 încredere slabă
Total estimat 26,4, interval 20–33, +5% față de ligă
Total estimat 26,4, interval 20–33, +5% față de ligă
Model de bază: 26,8; Gbm v1: 26,4 (folosit); Gbm v2: 26,8
1,9
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,1
SUB 4,5 încredere slabă
Total estimat 4,0, interval 1–7, −10% față de ligă
Total estimat 4,0, interval 1–7, −10% față de ligă
Model de bază: 4,0; Gbm v1: 4,0 (folosit); Gbm v2: 4,0
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 23,9, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,96 |
| 22,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 23,5 | 51% | 1,94 | 49% | 2,06 |
| 24,5 | 44% | 2,25 | 56% | 1,80 |
| 25,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,0, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 | 79% | 1,26 | 21% | 4,79 |
| 6,5 | 66% | 1,50 | 34% | 2,98 |
| 7,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,14 |
| 8,5 | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 9,5 | 29% | 3,47 | 71% | 1,41 |
Cornere total estimat 8,6, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 73% | 1,36 | 27% | 3,74 |
| 7,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,58 |
| 8,5 | 49% | 2,05 | 51% | 1,95 |
| 9,5 | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
| 10,5 | 26% | 3,87 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 26,4, interval 20–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 77% | 1,31 | 23% | 4,27 |
| 24,5 | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 25,5 | 55% | 1,82 | 45% | 2,23 |
| 26,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 27,5 | 40% | 2,47 | 60% | 1,68 |
| 28,5 | 34% | 2,95 | 66% | 1,51 |
Cartonașe galbene total estimat 4,0, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,13 | 11% | 8,77 |
| 2,5 | 73% | 1,36 | 27% | 3,77 |
| 3,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,24 |
| 4,5 | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
| 5,5 | 22% | 4,57 | 78% | 1,28 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Celta
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 9,4 / 13,6
- Șuturi pe poartă
- 3,1 / 4,1
- Cornere
- 2,9 / 4,6
- Faulturi
- 11,8 / 14,7
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,2
- Ofsaiduri
- – / –
Alaves
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,1 / 13,0
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 4,3
- Cornere
- 4,2 / 5,6
- Faulturi
- 13,7 / 13,3
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –