Înapoi la meciurile care urmează
16:30
Mainz
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
Schalke 04Mainz
13,8
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
14,7
PESTE 26,5 încredere bună
Total estimat 28,5, interval 21–37, +7% față de ligă
Total estimat 28,5, interval 21–37, +7% față de ligă
Model de bază: 28,5 (folosit); Gbm v1: 27,9; Gbm v2: 28,7; Gbm s1 (șuturi): 27,3
5,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,5 pe meci
5,6
PESTE 9,5 încredere modestă
Total estimat 10,8, interval 7–15, +14% față de ligă
Total estimat 10,8, interval 7–15, +14% față de ligă
Model de bază: 10,8 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,9
5,2
Corneremedia ligii: 9,7 pe meci
4,9
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +4% față de ligă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +4% față de ligă
Model de bază: 10,1 (folosit); Gbm v1: 9,9; Gbm v2: 10,0
9,9
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
12,2
PESTE 21,5 încredere slabă
Total estimat 22,1, interval 16–29, +4% față de ligă
Total estimat 22,1, interval 16–29, +4% față de ligă
Model de bază: 21,7; Gbm v1: 22,1 (folosit); Gbm v2: 22,1
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,1
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,1, interval 2–7, +9% față de ligă
Total estimat 4,1, interval 2–7, +9% față de ligă
Model de bază: 4,1; Gbm v1: 4,1 (folosit); Gbm v2: 4,0
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,5, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,96 |
| 26,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,58 |
| 27,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 28,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 29,5 | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 30,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,8, interval 7–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,87 |
| 9,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,72 |
| 10,5 | 52% | 1,94 | 48% | 2,06 |
| 11,5 | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 12,5 | 30% | 3,30 | 70% | 1,43 |
Cornere total estimat 10,1, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,95 |
| 9,5 | 55% | 1,82 | 45% | 2,22 |
| 10,5 | 44% | 2,29 | 56% | 1,77 |
| 11,5 | 32% | 3,09 | 68% | 1,48 |
| 12,5 | 23% | 4,33 | 77% | 1,30 |
Faulturi total estimat 22,1, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,59 |
| 21,5 | 53% | 1,87 | 47% | 2,15 |
| 22,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 23,5 | 38% | 2,65 | 62% | 1,61 |
| 24,5 | 30% | 3,31 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 4,1, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 76% | 1,31 | 24% | 4,23 |
| 3,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,39 |
| 4,5 | 39% | 2,60 | 61% | 1,63 |
| 5,5 | 24% | 4,23 | 76% | 1,31 |
| 6,5 | 13% | 7,82 | 87% | 1,15 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Schalke 04
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,3 / 14,8
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 6,5
- Cornere
- 4,7 / 5,8
- Faulturi
- 9,5 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 2,2
- Ofsaiduri
- – / –
Mainz
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 18,0 / 12,7
- Șuturi pe poartă
- 6,3 / 4,7
- Cornere
- 5,5 / 4,5
- Faulturi
- 11,6 / 10,5
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –