Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Venezia
GenoaVenezia
14,2
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
11,9
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,1, interval 19–34, +6% față de ligă
Total estimat 26,1, interval 19–34, +6% față de ligă
4,5
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
3,8
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,3, interval 5–12, +2% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,3, interval 5–12, +2% față de ligă fără părere la 8,5
5,1
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
3,7
SUB 9,5 încredere slabă
Total estimat 8,8, interval 5–13, −2% față de ligă
Total estimat 8,8, interval 5–13, −2% față de ligă
10,5
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
12,8
SUB 25,5 încredere modestă
Total estimat 23,3, interval 17–30, −7% față de ligă
Total estimat 23,3, interval 17–30, −7% față de ligă
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,1
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,7, interval 1–6, +0% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,7, interval 1–6, +0% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,1, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,44 |
| 25,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,09 |
| 26,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,83 |
| 27,5 | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 28,5 | 32% | 3,08 | 68% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,3, interval 5–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,47 |
| 7,5 | 58% | 1,71 | 42% | 2,41 |
| 8,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,83 |
| 9,5 | 33% | 3,04 | 67% | 1,49 |
| 10,5 | 23% | 4,42 | 77% | 1,29 |
Cornere total estimat 8,8, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,93 |
| 7,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 8,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,02 |
| 9,5 | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
| 10,5 | 29% | 3,48 | 71% | 1,40 |
Faulturi total estimat 23,3, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 22,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 23,5 | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 24,5 | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 25,5 | 32% | 3,17 | 68% | 1,46 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,13 | 12% | 8,46 |
| 2,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,59 |
| 3,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 4,5 | 32% | 3,16 | 68% | 1,46 |
| 5,5 | 17% | 5,85 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Genoa
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,4 / 14,3
- Șuturi pe poartă
- 2,7 / 4,4
- Cornere
- 4,3 / 4,3
- Faulturi
- 9,9 / 12,9
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –
Venezia
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,2 / 15,3
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 5,6
- Cornere
- 4,2 / 4,8
- Faulturi
- 12,2 / 11,5
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –