Înapoi la meciurile care urmează
18:15
Le Havre
MarseilleLe Havre
15,2
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
13,0
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 28,2, interval 21–36, +12% față de ligă
Total estimat 28,2, interval 21–36, +12% față de ligă
5,5
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
4,1
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,7, interval 6–14, +8% față de ligă
Total estimat 9,7, interval 6–14, +8% față de ligă
5,3
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
4,5
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,8, interval 6–14, +4% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,8, interval 6–14, +4% față de ligă fără părere la 9,5
12,9
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
12,9
PESTE 24,5 încredere modestă
Total estimat 25,8, interval 19–33, +7% față de ligă
Total estimat 25,8, interval 19–33, +7% față de ligă
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,2
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,9, interval 2–7, +7% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,9, interval 2–7, +7% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,2, interval 21–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,71 |
| 26,5 | 60% | 1,68 | 40% | 2,47 |
| 27,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 28,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 29,5 | 40% | 2,49 | 60% | 1,67 |
| 30,5 | 34% | 2,96 | 66% | 1,51 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 73% | 1,38 | 27% | 3,64 |
| 8,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,60 |
| 9,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 10,5 | 38% | 2,64 | 62% | 1,61 |
| 11,5 | 28% | 3,61 | 72% | 1,38 |
Cornere total estimat 9,8, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 73% | 1,36 | 27% | 3,75 |
| 8,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,65 |
| 9,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,02 |
| 10,5 | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 11,5 | 30% | 3,38 | 70% | 1,42 |
Faulturi total estimat 25,8, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 71% | 1,40 | 29% | 3,48 |
| 23,5 | 64% | 1,55 | 36% | 2,81 |
| 24,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,37 |
| 25,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 26,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 27,5 | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
Cartonașe galbene total estimat 3,9, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 90% | 1,11 | 10% | 9,98 |
| 2,5 | 75% | 1,33 | 25% | 4,01 |
| 3,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,23 |
| 4,5 | 35% | 2,82 | 65% | 1,55 |
| 5,5 | 20% | 5,00 | 80% | 1,25 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Marseille
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,6 / 15,9
- Șuturi pe poartă
- 5,4 / 5,0
- Cornere
- 4,5 / 5,1
- Faulturi
- 12,1 / 11,4
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Le Havre
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,8 / 13,2
- Șuturi pe poartă
- 4,0 / 4,8
- Cornere
- 4,8 / 5,3
- Faulturi
- 14,4 / 13,8
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –