Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Frosinone
AtalantaFrosinone
17,1
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
15,0
PESTE 24,5 încredere modestă
Total estimat 32,1, interval 24–41, +30% față de ligă
Total estimat 32,1, interval 24–41, +30% față de ligă
5,1
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
4,9
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 10,0, interval 6–14, +23% față de ligă
Total estimat 10,0, interval 6–14, +23% față de ligă
5,0
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
4,8
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,8, interval 6–14, +9% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,8, interval 6–14, +9% față de ligă fără părere la 9,5
12,2
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,4
SUB 25,5 încredere modestă
Total estimat 23,6, interval 17–30, −6% față de ligă
Total estimat 23,6, interval 17–30, −6% față de ligă
1,5
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,4
SUB 3,5 încredere modestă
Total estimat 2,9, interval 1–5, −21% față de ligă
Total estimat 2,9, interval 1–5, −21% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 32,1, interval 24–41
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 89% | 1,13 | 11% | 8,87 |
| 30,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,42 |
| 31,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 32,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 33,5 | 40% | 2,48 | 60% | 1,68 |
| 34,5 | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,0, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 76% | 1,31 | 24% | 4,20 |
| 8,5 | 65% | 1,53 | 35% | 2,88 |
| 9,5 | 53% | 1,87 | 47% | 2,15 |
| 10,5 | 41% | 2,41 | 59% | 1,71 |
| 11,5 | 31% | 3,19 | 69% | 1,46 |
Cornere total estimat 9,8, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,71 |
| 8,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 9,5 | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 10,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
| 11,5 | 30% | 3,37 | 70% | 1,42 |
Faulturi total estimat 23,6, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,77 |
| 22,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 23,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,95 |
| 24,5 | 41% | 2,42 | 59% | 1,70 |
| 25,5 | 34% | 2,94 | 66% | 1,51 |
Cartonașe galbene total estimat 2,9, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 | 94% | 1,06 | 6% | 16,78 |
| 1,5 | 79% | 1,26 | 21% | 4,79 |
| 2,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 3,5 | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
| 4,5 | 17% | 5,83 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Atalanta
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,2 / 16,3
- Șuturi pe poartă
- 4,7 / 5,5
- Cornere
- 3,5 / 4,5
- Faulturi
- 12,4 / 9,1
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 0,9
- Ofsaiduri
- – / –
Frosinone
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,2 / 16,8
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 4,7
- Cornere
- 6,4 / 5,5
- Faulturi
- 13,3 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –