Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: Viking. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 25,9, interval 19–34, +3% față de ligă fără părere la 25,5
Total estimat 8,8, interval 5–13, +1% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 9,2, interval 5–13, −4% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 23,0, interval 17–30, −2% față de ligă
Total estimat 4,1, interval 2–7, +5% față de ligă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,9, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 65% | 1,53 | 35% | 2,90 |
| 24,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,42 |
| 25,5 | 52% | 1,94 | 48% | 2,07 |
| 26,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 27,5 | 38% | 2,63 | 62% | 1,61 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,8, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,17 |
| 7,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,80 |
| 8,5 | 51% | 1,94 | 49% | 2,06 |
| 9,5 | 39% | 2,58 | 61% | 1,63 |
| 10,5 | 28% | 3,54 | 72% | 1,39 |
Cornere total estimat 9,2, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,14 |
| 8,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,27 |
| 9,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 10,5 | 32% | 3,11 | 68% | 1,48 |
| 11,5 | 23% | 4,40 | 77% | 1,29 |
Faulturi total estimat 23,0, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,04 |
| 21,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 22,5 | 51% | 1,94 | 49% | 2,06 |
| 23,5 | 44% | 2,29 | 56% | 1,77 |
| 24,5 | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
Cartonașe galbene total estimat 4,1, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 76% | 1,31 | 24% | 4,25 |
| 3,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,37 |
| 4,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 5,5 | 23% | 4,38 | 77% | 1,30 |
| 6,5 | 12% | 8,17 | 88% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Aston Villa
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,7 / 15,2
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 4,9
- Cornere
- 3,8 / 5,1
- Faulturi
- 10,0 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –
Viking
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –