Înapoi la meciurile care urmează
13:30
Fiorentina
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
InterFiorentina
18,1
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
10,7
PESTE 24,5 încredere foarte puternică
Total estimat 28,8, interval 21–37, +17% față de ligă
Total estimat 28,8, interval 21–37, +17% față de ligă
Model de bază: 28,8 (folosit); Gbm v1: 31,1; Gbm v2: 29,6; Gbm s1 (șuturi): 29,8
6,4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
3,5
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 9,9, interval 6–14, +21% față de ligă
Total estimat 9,9, interval 6–14, +21% față de ligă
Model de bază: 9,9 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,0
5,3
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
3,2
SUB 9,5 încredere modestă
Total estimat 8,5, interval 5–13, −6% față de ligă
Total estimat 8,5, interval 5–13, −6% față de ligă
Model de bază: 8,5 (folosit); Gbm v1: 9,1; Gbm v2: 9,2
11,2
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
10,5
SUB 25,5 încredere bună
Total estimat 21,6, interval 16–28, −13% față de ligă
Total estimat 21,6, interval 16–28, −13% față de ligă
Model de bază: 21,5; Gbm v1: 21,6 (folosit); Gbm v2: 21,8
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,6, interval 1–6, −2% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,6, interval 1–6, −2% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,0; Gbm v1: 3,6 (folosit); Gbm v2: 3,7
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,8, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,14 |
| 26,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,67 |
| 27,5 | 57% | 1,77 | 43% | 2,30 |
| 28,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,02 |
| 29,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 30,5 | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,9, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,11 |
| 8,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,79 |
| 9,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,08 |
| 10,5 | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 11,5 | 30% | 3,36 | 70% | 1,42 |
Cornere total estimat 8,5, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,57 |
| 7,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 8,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 9,5 | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
| 10,5 | 25% | 3,95 | 75% | 1,34 |
Faulturi total estimat 21,6, interval 16–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,94 |
| 20,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,38 |
| 21,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 22,5 | 42% | 2,40 | 58% | 1,72 |
| 23,5 | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,14 | 12% | 8,28 |
| 2,5 | 71% | 1,40 | 29% | 3,51 |
| 3,5 | 50% | 2,02 | 50% | 1,98 |
| 4,5 | 31% | 3,28 | 69% | 1,44 |
| 5,5 | 16% | 6,17 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Inter
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 18,9 / 10,4
- Șuturi pe poartă
- 6,4 / 3,4
- Cornere
- 5,7 / 3,3
- Faulturi
- 8,6 / 10,2
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –
Fiorentina
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,5 / 13,9
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 5,5
- Cornere
- 4,0 / 3,8
- Faulturi
- 11,1 / 13,1
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –