Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Marseille
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
AngersMarseille
15,1
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
14,4
PESTE 25,5 încredere foarte puternică
Total estimat 29,5, interval 22–38, +17% față de ligă
Total estimat 29,5, interval 22–38, +17% față de ligă
Model de bază: 29,5 (folosit); Gbm v1: 30,2; Gbm v2: 29,7; Gbm s1 (șuturi): 29,6
4,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
5,7
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,9, interval 6–14, +10% față de ligă
Total estimat 9,9, interval 6–14, +10% față de ligă
Model de bază: 9,9 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,5
5,8
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
4,4
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +8% față de ligă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +8% față de ligă
Model de bază: 10,2 (folosit); Gbm v1: 10,0; Gbm v2: 10,1
10,6
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
11,9
SUB 24,5 încredere modestă
Total estimat 22,5, interval 16–29, −7% față de ligă
Total estimat 22,5, interval 16–29, −7% față de ligă
Model de bază: 22,6; Gbm v1: 22,5 (folosit); Gbm v2: 22,6
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,0
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,7, interval 1–6, +2% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,7, interval 1–6, +2% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,7; Gbm v1: 3,7 (folosit); Gbm v2: 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 29,5, interval 22–38
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 80% | 1,26 | 20% | 4,89 |
| 27,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,55 |
| 28,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 29,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 30,5 | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 31,5 | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,9, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 75% | 1,33 | 25% | 4,02 |
| 8,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,74 |
| 9,5 | 52% | 1,94 | 48% | 2,07 |
| 10,5 | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 11,5 | 30% | 3,33 | 70% | 1,43 |
Cornere total estimat 10,2, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 68% | 1,48 | 32% | 3,08 |
| 9,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,30 |
| 10,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 11,5 | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
| 12,5 | 25% | 4,04 | 75% | 1,33 |
Faulturi total estimat 22,5, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,73 |
| 21,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,27 |
| 22,5 | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 23,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,68 |
| 24,5 | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,13 | 11% | 8,83 |
| 2,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,67 |
| 3,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,08 |
| 4,5 | 32% | 3,10 | 68% | 1,48 |
| 5,5 | 17% | 5,82 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Angers
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,8 / 17,0
- Șuturi pe poartă
- 2,8 / 6,9
- Cornere
- 5,7 / 5,1
- Faulturi
- 10,0 / 11,6
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Marseille
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,6 / 15,9
- Șuturi pe poartă
- 5,4 / 5,0
- Cornere
- 4,5 / 5,1
- Faulturi
- 12,1 / 11,4
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –