Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Monza
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
TorinoMonza
13,8
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
12,4
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,2, interval 19–34, +6% față de ligă
Total estimat 26,2, interval 19–34, +6% față de ligă
Model de bază: 26,2 (folosit); Gbm v1: 27,6; Gbm v2: 27,1; Gbm s1 (șuturi): 27,0
4,5
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
4,5
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,0, interval 5–13, +10% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 9,0, interval 5–13, +10% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 9,0 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,3
5,0
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
3,7
SUB 9,5 încredere slabă
Total estimat 8,6, interval 5–13, −5% față de ligă
Total estimat 8,6, interval 5–13, −5% față de ligă
Model de bază: 8,6 (folosit); Gbm v1: 9,2; Gbm v2: 9,1
11,7
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,3
SUB 25,5 încredere modestă
Total estimat 23,0, interval 17–30, −8% față de ligă
Total estimat 23,0, interval 17–30, −8% față de ligă
Model de bază: 22,6; Gbm v1: 23,0 (folosit); Gbm v2: 22,8
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,9
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,7, interval 1–6, −2% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,7, interval 1–6, −2% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 2,7; Gbm v1: 3,7 (folosit); Gbm v2: 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,2, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,47 |
| 25,5 | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 26,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 27,5 | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 28,5 | 33% | 3,05 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,0, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 78% | 1,28 | 22% | 4,54 |
| 7,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,94 |
| 8,5 | 54% | 1,86 | 46% | 2,16 |
| 9,5 | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 10,5 | 30% | 3,33 | 70% | 1,43 |
Cornere total estimat 8,6, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,67 |
| 7,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,55 |
| 8,5 | 49% | 2,05 | 51% | 1,95 |
| 9,5 | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
| 10,5 | 26% | 3,78 | 74% | 1,36 |
Faulturi total estimat 23,0, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 69% | 1,46 | 31% | 3,18 |
| 21,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 22,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 23,5 | 44% | 2,25 | 56% | 1,80 |
| 24,5 | 37% | 2,71 | 63% | 1,59 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,14 | 12% | 8,36 |
| 2,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,55 |
| 3,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 4,5 | 31% | 3,25 | 69% | 1,44 |
| 5,5 | 16% | 6,11 | 84% | 1,20 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Torino
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,8 / 15,4
- Șuturi pe poartă
- 3,2 / 4,7
- Cornere
- 3,7 / 4,4
- Faulturi
- 10,5 / 12,0
- Cartonașe galbene
- 1,1 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –
Monza
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,2 / 14,2
- Șuturi pe poartă
- 5,1 / 5,1
- Cornere
- 3,9 / 5,2
- Faulturi
- 10,9 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –