Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Genoa
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
RomaGenoa
17,6
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
8,9
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,5, interval 19–34, +7% față de ligă
Total estimat 26,5, interval 19–34, +7% față de ligă
Model de bază: 26,5 (folosit); Gbm v1: 26,6; Gbm v2: 26,3; Gbm s1 (șuturi): 26,5
5,9
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
2,6
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,5, interval 5–13, +4% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,5, interval 5–13, +4% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,5 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,4
5,5
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
3,3
SUB 9,5 încredere slabă
Total estimat 8,8, interval 5–13, −3% față de ligă
Total estimat 8,8, interval 5–13, −3% față de ligă
Model de bază: 8,8 (folosit); Gbm v1: 9,3; Gbm v2: 9,1
12,5
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
10,4
SUB 24,5 încredere modestă
Total estimat 22,8, interval 17–29, −9% față de ligă
Total estimat 22,8, interval 17–29, −9% față de ligă
Model de bază: 22,6; Gbm v1: 22,8 (folosit); Gbm v2: 23,3
2,1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,2
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,3, interval 2–7, +16% față de ligă
Total estimat 4,3, interval 2–7, +16% față de ligă
Model de bază: 3,8; Gbm v1: 4,3 (folosit); Gbm v2: 4,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,5, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,59 |
| 25,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 26,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,92 |
| 27,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 28,5 | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,5, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 73% | 1,36 | 27% | 3,74 |
| 7,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,57 |
| 8,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,92 |
| 9,5 | 35% | 2,87 | 65% | 1,53 |
| 10,5 | 24% | 4,15 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 8,8, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 74% | 1,36 | 26% | 3,81 |
| 7,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,65 |
| 8,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 9,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 10,5 | 28% | 3,52 | 72% | 1,40 |
Faulturi total estimat 22,8, interval 17–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 67% | 1,48 | 33% | 3,07 |
| 21,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 22,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 23,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 24,5 | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 4,3, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 80% | 1,24 | 20% | 5,13 |
| 3,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 4,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 5,5 | 27% | 3,77 | 73% | 1,36 |
| 6,5 | 14% | 6,90 | 86% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Roma
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,6 / 9,4
- Șuturi pe poartă
- 6,5 / 3,0
- Cornere
- 5,5 / 3,2
- Faulturi
- 11,9 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Genoa
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,4 / 14,3
- Șuturi pe poartă
- 2,7 / 4,4
- Cornere
- 4,3 / 4,3
- Faulturi
- 9,9 / 12,9
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –