Înapoi la meciurile care urmează
19:30
Aston Villa
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
NewcastleAston Villa
14,8
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
13,3
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 28,1, interval 21–36, +10% față de ligă
Total estimat 28,1, interval 21–36, +10% față de ligă
Model de bază: 28,1 (folosit); Gbm v1: 29,5; Gbm v2: 29,7; Gbm s1 (șuturi): 29,7
5,0
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,6
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 9,6, interval 6–14, +11% față de ligă
Total estimat 9,6, interval 6–14, +11% față de ligă
Model de bază: 9,6 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,1
5,2
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
4,2
SUB 10,5 încredere modestă
Total estimat 9,3, interval 5–14, −7% față de ligă
Total estimat 9,3, interval 5–14, −7% față de ligă
Model de bază: 9,3 (folosit); Gbm v1: 9,8; Gbm v2: 9,8
11,7
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
11,4
PESTE 21,5 încredere slabă
Total estimat 23,1, interval 17–30, +6% față de ligă
Total estimat 23,1, interval 17–30, +6% față de ligă
Model de bază: 22,5; Gbm v1: 23,1 (folosit); Gbm v2: 23,4
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,1
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,0, interval 1–7, +6% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 4,0, interval 1–7, +6% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 4,2; Gbm v1: 4,0 (folosit); Gbm v2: 3,9
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,1, interval 21–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 73% | 1,38 | 27% | 3,65 |
| 26,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 27,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 28,5 | 46% | 2,20 | 54% | 1,84 |
| 29,5 | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 30,5 | 33% | 3,06 | 67% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,6, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,84 |
| 8,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,64 |
| 9,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 10,5 | 37% | 2,67 | 63% | 1,60 |
| 11,5 | 27% | 3,72 | 73% | 1,37 |
Cornere total estimat 9,3, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,33 |
| 8,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,38 |
| 9,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 10,5 | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
| 11,5 | 24% | 4,15 | 76% | 1,32 |
Faulturi total estimat 23,1, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 22,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,18 |
| 23,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,86 |
| 24,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 25,5 | 31% | 3,19 | 69% | 1,46 |
Cartonașe galbene total estimat 4,0, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,12 | 11% | 9,47 |
| 2,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,93 |
| 3,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,29 |
| 4,5 | 37% | 2,74 | 63% | 1,58 |
| 5,5 | 21% | 4,67 | 79% | 1,27 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Newcastle
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,1 / 17,3
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 5,8
- Cornere
- 4,6 / 5,1
- Faulturi
- 10,6 / 12,0
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –
Aston Villa
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,7 / 15,2
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 4,9
- Cornere
- 3,8 / 5,1
- Faulturi
- 10,0 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –