Înapoi la meciurile care urmează
17:00
Fulham
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
CoventryFulham
13,0
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
14,7
PESTE 25,5 încredere modestă
Total estimat 27,7, interval 20–35, +9% față de ligă
Total estimat 27,7, interval 20–35, +9% față de ligă
Model de bază: 27,7 (folosit); Gbm v1: 26,6; Gbm v2: 26,5; Gbm s1 (șuturi): 27,6
4,5
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,1
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,6, interval 5–13, −1% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,6, interval 5–13, −1% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,6 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,6
4,2
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
5,1
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,3, interval 5–14, −7% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,3, interval 5–14, −7% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,3 (folosit); Gbm v1: 9,4; Gbm v2: 9,3
10,1
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
10,7
SUB 21,5 încredere slabă
Total estimat 20,8, interval 15–27, −5% față de ligă
Total estimat 20,8, interval 15–27, −5% față de ligă
Model de bază: 20,8; Gbm v1: 20,8 (folosit); Gbm v2: 21,0
1,4
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,0
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,4, interval 1–6, −9% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,4, interval 1–6, −9% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 2,7; Gbm v1: 3,4 (folosit); Gbm v2: 3,3
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,7, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 69% | 1,44 | 31% | 3,25 |
| 25,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,67 |
| 26,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,27 |
| 27,5 | 49% | 2,03 | 51% | 1,97 |
| 28,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 29,5 | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,6, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 75% | 1,33 | 25% | 4,05 |
| 7,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,67 |
| 8,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 9,5 | 36% | 2,77 | 64% | 1,57 |
| 10,5 | 25% | 3,99 | 75% | 1,33 |
Cornere total estimat 9,3, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 69% | 1,44 | 31% | 3,26 |
| 8,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 9,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 10,5 | 33% | 3,02 | 67% | 1,49 |
| 11,5 | 23% | 4,29 | 77% | 1,30 |
Faulturi total estimat 20,8, interval 15–27
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 18,5 | 68% | 1,46 | 32% | 3,16 |
| 19,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,50 |
| 20,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,05 |
| 21,5 | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 22,5 | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
Cartonașe galbene total estimat 3,4, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 85% | 1,18 | 15% | 6,50 |
| 2,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,93 |
| 3,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 4,5 | 27% | 3,73 | 73% | 1,37 |
| 5,5 | 14% | 7,06 | 86% | 1,17 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Coventry
Media ultimelor 6 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,0 / 17,7
- Șuturi pe poartă
- 3,7 / 4,7
- Cornere
- 3,7 / 4,8
- Faulturi
- 10,5 / 10,3
- Cartonașe galbene
- 0,8 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –
Fulham
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,3 / 14,0
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 4,8
- Cornere
- 6,0 / 4,2
- Faulturi
- 10,5 / 10,2
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,0
- Ofsaiduri
- – / –