Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Lens
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
TroyesLens
12,7
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
14,1
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 26,8, interval 19–35, +7% față de ligă
Total estimat 26,8, interval 19–35, +7% față de ligă
Model de bază: 26,8 (folosit); Gbm v1: 27,1; Gbm v2: 26,8; Gbm s1 (șuturi): 26,8
3,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
5,4
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,1, interval 5–13, +1% față de ligă
Total estimat 9,1, interval 5–13, +1% față de ligă
Model de bază: 9,1 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,7
5,7
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
5,5
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 11,2, interval 7–16, +19% față de ligă
Total estimat 11,2, interval 7–16, +19% față de ligă
Model de bază: 11,2 (folosit); Gbm v1: 10,3; Gbm v2: 10,6
11,4
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
11,9
SUB 24,5 încredere slabă
Total estimat 23,3, interval 17–30, −3% față de ligă
Total estimat 23,3, interval 17–30, −3% față de ligă
Model de bază: 23,4; Gbm v1: 23,3 (folosit); Gbm v2: 23,6
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,4, interval 1–6, −6% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,4, interval 1–6, −6% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,0; Gbm v1: 3,4 (folosit); Gbm v2: 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,8, interval 19–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,74 |
| 25,5 | 58% | 1,74 | 42% | 2,36 |
| 26,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 27,5 | 44% | 2,26 | 56% | 1,80 |
| 28,5 | 37% | 2,67 | 63% | 1,60 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,1, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,01 |
| 8,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,21 |
| 9,5 | 42% | 2,36 | 58% | 1,74 |
| 10,5 | 32% | 3,14 | 68% | 1,47 |
| 11,5 | 22% | 4,47 | 78% | 1,29 |
Cornere total estimat 11,2, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,95 |
| 10,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,27 |
| 11,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 12,5 | 35% | 2,86 | 65% | 1,54 |
| 13,5 | 26% | 3,89 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 23,3, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 22,5 | 55% | 1,82 | 45% | 2,22 |
| 23,5 | 47% | 2,12 | 53% | 1,89 |
| 24,5 | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 25,5 | 33% | 3,02 | 67% | 1,49 |
Cartonașe galbene total estimat 3,4, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,10 |
| 2,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,03 |
| 3,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,82 |
| 4,5 | 27% | 3,76 | 73% | 1,36 |
| 5,5 | 13% | 7,59 | 87% | 1,15 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Troyes
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,4 / 15,2
- Șuturi pe poartă
- 2,6 / 5,6
- Cornere
- 5,4 / 4,8
- Faulturi
- 10,8 / 12,7
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –
Lens
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,8 / 11,9
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 4,2
- Cornere
- 7,2 / 5,2
- Faulturi
- 11,5 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –