Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Coventry
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
TottenhamCoventry
17,1
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
10,1
PESTE 25,5 încredere modestă
Total estimat 27,2, interval 20–35, +7% față de ligă
Total estimat 27,2, interval 20–35, +7% față de ligă
Model de bază: 27,2 (folosit); Gbm v1: 27,2; Gbm v2: 27,1; Gbm s1 (șuturi): 27,2
4,6
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
3,4
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,0, interval 4–12, −8% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,0, interval 4–12, −8% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,0 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,3
6,3
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
3,5
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,9, interval 6–14, −1% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,9, interval 6–14, −1% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,9 (folosit); Gbm v1: 9,8; Gbm v2: 9,8
12,1
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
11,4
PESTE 21,5 încredere slabă
Total estimat 23,5, interval 17–30, +8% față de ligă
Total estimat 23,5, interval 17–30, +8% față de ligă
Model de bază: 23,5; Gbm v1: 23,5 (folosit); Gbm v2: 24,4
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,5, interval 1–6, −8% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,5, interval 1–6, −8% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,5; Gbm v1: 3,5 (folosit); Gbm v2: 3,7
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,2, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,01 |
| 25,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 26,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,14 |
| 27,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,85 |
| 28,5 | 40% | 2,50 | 60% | 1,67 |
| 29,5 | 33% | 3,02 | 67% | 1,50 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,0, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 68% | 1,46 | 32% | 3,17 |
| 7,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,20 |
| 8,5 | 40% | 2,47 | 60% | 1,68 |
| 9,5 | 29% | 3,46 | 71% | 1,41 |
| 10,5 | 19% | 5,15 | 81% | 1,24 |
Cornere total estimat 9,9, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,85 |
| 8,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,71 |
| 9,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 10,5 | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 11,5 | 30% | 3,35 | 70% | 1,43 |
Faulturi total estimat 23,5, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,76 |
| 22,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 23,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 24,5 | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 25,5 | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
Cartonașe galbene total estimat 3,5, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 85% | 1,17 | 15% | 6,74 |
| 2,5 | 67% | 1,50 | 33% | 2,99 |
| 3,5 | 46% | 2,20 | 54% | 1,84 |
| 4,5 | 28% | 3,59 | 72% | 1,39 |
| 5,5 | 15% | 6,67 | 85% | 1,18 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Tottenham
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,9 / 12,1
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 3,7
- Cornere
- 7,1 / 3,9
- Faulturi
- 13,9 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 2,4 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –
Coventry
Media ultimelor 6 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,0 / 17,7
- Șuturi pe poartă
- 3,7 / 4,7
- Cornere
- 3,7 / 4,8
- Faulturi
- 10,5 / 10,3
- Cartonașe galbene
- 0,8 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –