Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Juventus
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
CeltaJuventus
9,6
Șuturimedia ligii: 25,3 pe meci
15,0
SUB 25,5 experiment, neverificat
Total estimat 24,6, interval 18–32, −3% față de ligă
Total estimat 24,6, interval 18–32, −3% față de ligă
3,4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,8
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,2, interval 4–12, −6% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,2, interval 4–12, −6% față de ligă fără părere la 8,5
3,0
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
5,9
SUB 9,5 experiment, neverificat
Total estimat 8,9, interval 5–13, −8% față de ligă
Total estimat 8,9, interval 5–13, −8% față de ligă
11,3
Faulturimedia ligii: 23,5 pe meci
14,2
PESTE 23,5 experiment, neverificat
Total estimat 25,6, interval 19–33, +9% față de ligă
Total estimat 25,6, interval 19–33, +9% față de ligă
1,9
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,9 pe meci
1,9
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,8, interval 1–6, −2% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,8, interval 1–6, −2% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 24,6, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,68 |
| 23,5 | 56% | 1,80 | 44% | 2,25 |
| 24,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,94 |
| 25,5 | 42% | 2,40 | 58% | 1,71 |
| 26,5 | 35% | 2,82 | 65% | 1,55 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,2, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,34 |
| 7,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 8,5 | 44% | 2,29 | 56% | 1,77 |
| 9,5 | 32% | 3,15 | 68% | 1,46 |
| 10,5 | 22% | 4,64 | 78% | 1,27 |
Cornere total estimat 8,9, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,12 |
| 7,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,74 |
| 8,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 9,5 | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 10,5 | 29% | 3,49 | 71% | 1,40 |
Faulturi total estimat 25,6, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,36 |
| 23,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,74 |
| 24,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,30 |
| 25,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,95 |
| 26,5 | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 27,5 | 35% | 2,85 | 65% | 1,54 |
Cartonașe galbene total estimat 3,8, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,13 | 12% | 8,45 |
| 2,5 | 72% | 1,38 | 28% | 3,63 |
| 3,5 | 52% | 1,93 | 48% | 2,08 |
| 4,5 | 33% | 3,01 | 67% | 1,50 |
| 5,5 | 19% | 5,32 | 81% | 1,23 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Celta
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 9,4 / 13,6
- Șuturi pe poartă
- 3,1 / 4,1
- Cornere
- 2,9 / 4,6
- Faulturi
- 11,8 / 14,7
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,2
- Ofsaiduri
- – / –
Juventus
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,7 / 8,0
- Șuturi pe poartă
- 6,5 / 3,1
- Cornere
- 8,5 / 2,5
- Faulturi
- 13,4 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –