Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Brentford
HullBrentford
15,3
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
12,7
PESTE 25,5 încredere modestă
Total estimat 28,0, interval 20–36, +10% față de ligă
Total estimat 28,0, interval 20–36, +10% față de ligă
5,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,0
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,2, interval 5–13, +6% față de ligă
Total estimat 9,2, interval 5–13, +6% față de ligă
5,4
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
4,6
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,0, interval 6–15, +0% față de ligă
Total estimat 10,0, interval 6–15, +0% față de ligă
9,5
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
10,3
SUB 21,5 încredere modestă
Total estimat 19,8, interval 14–26, −10% față de ligă
Total estimat 19,8, interval 14–26, −10% față de ligă
2,4
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,6
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,1, interval 2–7, +8% față de ligă
Total estimat 4,1, interval 2–7, +8% față de ligă
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,0, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,57 |
| 25,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,93 |
| 26,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 27,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 28,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,83 |
| 29,5 | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,2, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,31 |
| 8,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 9,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 10,5 | 33% | 3,05 | 67% | 1,49 |
| 11,5 | 23% | 4,40 | 77% | 1,29 |
Cornere total estimat 10,0, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 65% | 1,55 | 35% | 2,82 |
| 9,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 10,5 | 42% | 2,38 | 58% | 1,73 |
| 11,5 | 31% | 3,19 | 69% | 1,46 |
| 12,5 | 23% | 4,44 | 77% | 1,29 |
Faulturi total estimat 19,8, interval 14–26
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 17,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,04 |
| 18,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,41 |
| 19,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,02 |
| 20,5 | 42% | 2,38 | 58% | 1,73 |
| 21,5 | 34% | 2,95 | 66% | 1,51 |
| 22,5 | 27% | 3,72 | 73% | 1,37 |
Cartonașe galbene total estimat 4,1, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,11 |
| 3,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 4,5 | 38% | 2,63 | 62% | 1,61 |
| 5,5 | 23% | 4,33 | 77% | 1,30 |
| 6,5 | 13% | 7,86 | 87% | 1,15 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Hull
Media ultimelor 6 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,7 / 14,0
- Șuturi pe poartă
- 4,0 / 4,7
- Cornere
- 4,0 / 6,0
- Faulturi
- 10,8 / 6,7
- Cartonașe galbene
- 3,2 / 0,7
- Ofsaiduri
- – / –
Brentford
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,8 / 16,5
- Șuturi pe poartă
- 4,0 / 5,7
- Cornere
- 3,9 / 6,1
- Faulturi
- 13,4 / 8,6
- Cartonașe galbene
- 2,3 / 2,2
- Ofsaiduri
- – / –