Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Sassuolo
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
FrosinoneSassuolo
17,3
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
14,0
PESTE 24,5 încredere puternică
Total estimat 31,3, interval 23–40, +27% față de ligă
Total estimat 31,3, interval 23–40, +27% față de ligă
Model de bază: 31,3 (folosit); Gbm v1: 30,8; Gbm v2: 31,6; Gbm s1 (șuturi): 31,3
5,5
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
4,8
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 10,3, interval 6–15, +26% față de ligă
Total estimat 10,3, interval 6–15, +26% față de ligă
Model de bază: 10,3 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,8
6,8
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
4,0
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,8, interval 6–16, +19% față de ligă
Total estimat 10,8, interval 6–16, +19% față de ligă
Model de bază: 10,8 (folosit); Gbm v1: 10,4; Gbm v2: 10,5
12,2
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,7
SUB 24,5 încredere slabă
Total estimat 23,9, interval 17–31, −4% față de ligă
Total estimat 23,9, interval 17–31, −4% față de ligă
Model de bază: 24,0; Gbm v1: 23,9 (folosit); Gbm v2: 24,6
2,1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,2
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,4, interval 2–7, +18% față de ligă
Total estimat 4,4, interval 2–7, +18% față de ligă
Model de bază: 4,1; Gbm v1: 4,4 (folosit); Gbm v2: 4,0
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 31,3, interval 23–40
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,16 |
| 29,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 30,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 31,5 | 47% | 2,14 | 53% | 1,87 |
| 32,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,69 |
| 33,5 | 36% | 2,79 | 64% | 1,56 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,3, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,24 |
| 9,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 10,5 | 46% | 2,20 | 54% | 1,84 |
| 11,5 | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
| 12,5 | 24% | 4,13 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 10,8, interval 6–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,57 |
| 9,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,58 |
| 10,5 | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 11,5 | 40% | 2,53 | 60% | 1,65 |
| 12,5 | 31% | 3,26 | 69% | 1,44 |
Faulturi total estimat 23,9, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 67% | 1,48 | 33% | 3,07 |
| 22,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,50 |
| 23,5 | 51% | 1,94 | 49% | 2,06 |
| 24,5 | 44% | 2,29 | 56% | 1,77 |
| 25,5 | 36% | 2,74 | 64% | 1,57 |
Cartonașe galbene total estimat 4,4, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 82% | 1,23 | 18% | 5,41 |
| 3,5 | 64% | 1,55 | 36% | 2,82 |
| 4,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 5,5 | 28% | 3,57 | 72% | 1,39 |
| 6,5 | 15% | 6,46 | 85% | 1,18 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Frosinone
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,2 / 16,8
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 4,7
- Cornere
- 6,4 / 5,5
- Faulturi
- 13,3 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Sassuolo
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,3 / 14,2
- Șuturi pe poartă
- 5,7 / 5,0
- Cornere
- 3,6 / 5,8
- Faulturi
- 10,3 / 12,1
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,8
- Ofsaiduri
- – / –