Înapoi la meciurile care urmează
19:30
Cagliari
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
MonzaCagliari
16,2
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
12,0
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 28,2, interval 20–36, +14% față de ligă
Total estimat 28,2, interval 20–36, +14% față de ligă
Model de bază: 28,2 (folosit); Gbm v1: 28,4; Gbm v2: 28,1; Gbm s1 (șuturi): 29,0
5,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
4,4
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 9,7, interval 6–14, +18% față de ligă
Total estimat 9,7, interval 6–14, +18% față de ligă
Model de bază: 9,7 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,0
5,5
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
4,1
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,6, interval 5–14, +6% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,6, interval 5–14, +6% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,6 (folosit); Gbm v1: 9,7; Gbm v2: 9,8
10,8
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,5
SUB 24,5 încredere bună
Total estimat 22,3, interval 16–29, −11% față de ligă
Total estimat 22,3, interval 16–29, −11% față de ligă
Model de bază: 21,2; Gbm v1: 22,3 (folosit); Gbm v2: 22,2
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,5, interval 1–6, −7% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,5, interval 1–6, −7% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 2,7; Gbm v1: 3,5 (folosit); Gbm v2: 3,4
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,2, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 73% | 1,38 | 27% | 3,64 |
| 26,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,46 |
| 27,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 28,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,86 |
| 29,5 | 40% | 2,48 | 60% | 1,68 |
| 30,5 | 34% | 2,90 | 66% | 1,53 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 74% | 1,36 | 26% | 3,79 |
| 8,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,64 |
| 9,5 | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 10,5 | 38% | 2,64 | 62% | 1,61 |
| 11,5 | 27% | 3,64 | 73% | 1,38 |
Cornere total estimat 9,6, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,46 |
| 8,5 | 60% | 1,68 | 40% | 2,48 |
| 9,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 10,5 | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
| 11,5 | 27% | 3,66 | 73% | 1,38 |
Faulturi total estimat 22,3, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,71 |
| 21,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,24 |
| 22,5 | 47% | 2,12 | 53% | 1,89 |
| 23,5 | 40% | 2,53 | 60% | 1,65 |
| 24,5 | 33% | 3,07 | 67% | 1,48 |
Cartonașe galbene total estimat 3,5, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,32 |
| 2,5 | 68% | 1,48 | 32% | 3,08 |
| 3,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 4,5 | 27% | 3,65 | 73% | 1,38 |
| 5,5 | 14% | 7,19 | 86% | 1,16 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Monza
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,2 / 14,2
- Șuturi pe poartă
- 5,1 / 5,1
- Cornere
- 3,9 / 5,2
- Faulturi
- 10,9 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –
Cagliari
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 17,2
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,7
- Cornere
- 4,1 / 5,9
- Faulturi
- 9,8 / 9,8
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –