Înapoi la meciurile care urmează
18:30
Arsenal
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
Nott'm ForestArsenal
13,6
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
13,3
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 26,8, interval 20–34, +5% față de ligă
Total estimat 26,8, interval 20–34, +5% față de ligă
Model de bază: 26,8 (folosit); Gbm v1: 26,6; Gbm v2: 26,9; Gbm s1 (șuturi): 25,8
3,6
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,6
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,2, interval 5–12, −6% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,2, interval 5–12, −6% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,2 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,5
3,9
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
4,2
SUB 10,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 8,1, interval 4–12, −19% față de ligă
Total estimat 8,1, interval 4–12, −19% față de ligă
Model de bază: 8,1 (folosit); Gbm v1: 9,3; Gbm v2: 8,9
13,6
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
10,9
PESTE 21,5 încredere bună
Total estimat 24,4, interval 18–31, +12% față de ligă
Total estimat 24,4, interval 18–31, +12% față de ligă
Model de bază: 24,4; Gbm v1: 24,4 (folosit); Gbm v2: 24,9
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,1
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,2, interval 2–7, +10% față de ligă
Total estimat 4,2, interval 2–7, +10% față de ligă
Model de bază: 3,9; Gbm v1: 4,2 (folosit); Gbm v2: 4,2
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,8, interval 20–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 65% | 1,55 | 35% | 2,82 |
| 25,5 | 58% | 1,71 | 42% | 2,40 |
| 26,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 27,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 28,5 | 38% | 2,66 | 62% | 1,60 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,2, interval 5–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 71% | 1,42 | 29% | 3,40 |
| 7,5 | 57% | 1,74 | 43% | 2,34 |
| 8,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 9,5 | 32% | 3,16 | 68% | 1,46 |
| 10,5 | 21% | 4,72 | 79% | 1,27 |
Cornere total estimat 8,1, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,22 |
| 7,5 | 56% | 1,80 | 44% | 2,26 |
| 8,5 | 43% | 2,35 | 57% | 1,74 |
| 9,5 | 30% | 3,30 | 70% | 1,43 |
| 10,5 | 21% | 4,86 | 79% | 1,26 |
Faulturi total estimat 24,4, interval 18–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,71 |
| 23,5 | 56% | 1,80 | 44% | 2,25 |
| 24,5 | 48% | 2,10 | 52% | 1,91 |
| 25,5 | 40% | 2,47 | 60% | 1,68 |
| 26,5 | 34% | 2,98 | 66% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 4,2, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 77% | 1,29 | 23% | 4,40 |
| 3,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 4,5 | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 5,5 | 25% | 4,03 | 75% | 1,33 |
| 6,5 | 14% | 7,25 | 86% | 1,16 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Nott'm Forest
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,5 / 14,8
- Șuturi pe poartă
- 4,2 / 4,5
- Cornere
- 4,0 / 4,9
- Faulturi
- 12,7 / 11,4
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Arsenal
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,1 / 9,6
- Șuturi pe poartă
- 5,3 / 2,6
- Cornere
- 4,0 / 3,4
- Faulturi
- 10,1 / 14,8
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 2,9
- Ofsaiduri
- – / –