Înapoi la meciurile care urmează
18:15
Lorient
AngersLorient
13,7
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
12,5
PESTE 25,5 încredere slabă
Total estimat 26,2, interval 19–34, +4% față de ligă
Total estimat 26,2, interval 19–34, +4% față de ligă
3,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
4,9
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,6, interval 5–13, −4% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,6, interval 5–13, −4% față de ligă fără părere la 8,5
6,4
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
4,0
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,4, interval 6–15, +9% față de ligă
Total estimat 10,4, interval 6–15, +9% față de ligă
11,7
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
10,3
SUB 24,5 încredere modestă
Total estimat 22,0, interval 16–29, −9% față de ligă
Total estimat 22,0, interval 16–29, −9% față de ligă
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,5
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,2, interval 1–6, −12% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,2, interval 1–6, −12% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,2, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 25,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,13 |
| 26,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,84 |
| 27,5 | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 28,5 | 33% | 3,05 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,6, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,87 |
| 7,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,63 |
| 8,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 9,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 10,5 | 26% | 3,80 | 74% | 1,36 |
Cornere total estimat 10,4, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,24 |
| 9,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,37 |
| 10,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,85 |
| 11,5 | 35% | 2,82 | 65% | 1,55 |
| 12,5 | 26% | 3,86 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 22,0, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 67% | 1,48 | 33% | 3,06 |
| 20,5 | 60% | 1,68 | 40% | 2,48 |
| 21,5 | 52% | 1,93 | 48% | 2,07 |
| 22,5 | 44% | 2,29 | 56% | 1,78 |
| 23,5 | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
Cartonașe galbene total estimat 3,2, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 83% | 1,20 | 17% | 6,05 |
| 2,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,73 |
| 3,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 4,5 | 22% | 4,45 | 78% | 1,29 |
| 5,5 | 11% | 9,33 | 89% | 1,12 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Angers
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,8 / 17,0
- Șuturi pe poartă
- 2,8 / 6,9
- Cornere
- 5,7 / 5,1
- Faulturi
- 10,0 / 11,6
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Lorient
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,5 / 13,3
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 4,0
- Cornere
- 3,5 / 6,2
- Faulturi
- 9,0 / 13,4
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –