Înapoi la meciurile care urmează
16:30
Leverkusen
HoffenheimLeverkusen
17,5
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
14,9
PESTE 26,5 încredere puternică
Total estimat 32,3, interval 24–41, +22% față de ligă
Total estimat 32,3, interval 24–41, +22% față de ligă
5,8
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
4,9
PESTE 9,5 încredere modestă
Total estimat 10,7, interval 6–15, +13% față de ligă
Total estimat 10,7, interval 6–15, +13% față de ligă
5,9
Corneremedia ligii: 9,8 pe meci
5,2
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 11,1, interval 7–16, +13% față de ligă
Total estimat 11,1, interval 7–16, +13% față de ligă
12,2
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
9,5
Fără părere la 21,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 21,7, interval 15–28, +2% față de ligă fără părere la 21,5
Total estimat 21,7, interval 15–28, +2% față de ligă fără părere la 21,5
2,2
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,5
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,7, interval 1–6, −1% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,7, interval 1–6, −1% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 32,3, interval 24–41
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 90% | 1,11 | 10% | 9,85 |
| 30,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,46 |
| 31,5 | 53% | 1,87 | 47% | 2,14 |
| 32,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 33,5 | 41% | 2,42 | 59% | 1,70 |
| 34,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,7, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 73% | 1,38 | 27% | 3,65 |
| 9,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,63 |
| 10,5 | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 11,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 12,5 | 29% | 3,46 | 71% | 1,41 |
Cornere total estimat 11,1, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,78 |
| 10,5 | 53% | 1,87 | 47% | 2,14 |
| 11,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 12,5 | 33% | 3,07 | 67% | 1,48 |
| 13,5 | 24% | 4,22 | 76% | 1,31 |
Faulturi total estimat 21,7, interval 15–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,84 |
| 20,5 | 58% | 1,74 | 42% | 2,35 |
| 21,5 | 49% | 2,03 | 51% | 1,98 |
| 22,5 | 42% | 2,40 | 58% | 1,71 |
| 23,5 | 34% | 2,92 | 66% | 1,52 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 87% | 1,15 | 13% | 7,54 |
| 2,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,39 |
| 3,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 4,5 | 32% | 3,12 | 68% | 1,47 |
| 5,5 | 19% | 5,40 | 81% | 1,23 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Hoffenheim
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,9 / 12,7
- Șuturi pe poartă
- 5,0 / 4,4
- Cornere
- 6,8 / 4,2
- Faulturi
- 13,6 / 9,3
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –
Leverkusen
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 20,4 / 14,8
- Șuturi pe poartă
- 6,7 / 5,4
- Cornere
- 7,7 / 3,6
- Faulturi
- 9,5 / 11,0
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –