Înapoi la meciurile care urmează
18:15
Le Mans
AuxerreLe Mans
15,9
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
10,8
PESTE 25,5 încredere modestă
Total estimat 26,6, interval 19–34, +6% față de ligă
Total estimat 26,6, interval 19–34, +6% față de ligă
5,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
4,7
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 10,4, interval 6–15, +16% față de ligă
Total estimat 10,4, interval 6–15, +16% față de ligă
6,4
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
4,2
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,6, interval 6–15, +12% față de ligă
Total estimat 10,6, interval 6–15, +12% față de ligă
12,1
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
11,7
SUB 24,5 încredere slabă
Total estimat 23,8, interval 17–31, −1% față de ligă
Total estimat 23,8, interval 17–31, −1% față de ligă
1,7
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,3
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,0, interval 2–7, +9% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 4,0, interval 2–7, +9% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,6, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,67 |
| 25,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 26,5 | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 27,5 | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 28,5 | 36% | 2,74 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,4, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 69% | 1,44 | 31% | 3,26 |
| 9,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,38 |
| 10,5 | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 11,5 | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
| 12,5 | 26% | 3,84 | 74% | 1,35 |
Cornere total estimat 10,6, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,41 |
| 9,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,48 |
| 10,5 | 49% | 2,05 | 51% | 1,95 |
| 11,5 | 38% | 2,63 | 62% | 1,61 |
| 12,5 | 29% | 3,50 | 71% | 1,40 |
Faulturi total estimat 23,8, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 65% | 1,53 | 35% | 2,87 |
| 22,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,37 |
| 23,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,03 |
| 24,5 | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 25,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
Cartonașe galbene total estimat 4,0, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 90% | 1,11 | 10% | 10,49 |
| 2,5 | 76% | 1,31 | 24% | 4,18 |
| 3,5 | 57% | 1,77 | 43% | 2,30 |
| 4,5 | 36% | 2,74 | 64% | 1,57 |
| 5,5 | 21% | 4,77 | 79% | 1,27 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Auxerre
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,9 / 13,2
- Șuturi pe poartă
- 5,0 / 5,6
- Cornere
- 5,4 / 6,3
- Faulturi
- 14,2 / 8,6
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Le Mans
Media ultimelor 6 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,5 / 17,2
- Șuturi pe poartă
- 4,7 / 5,5
- Cornere
- 2,8 / 6,5
- Faulturi
- 14,8 / 10,0
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –