Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: OFI Creta. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 29,3, interval 21–37, +16% față de ligă
Total estimat 10,3, interval 6–15, +18% față de ligă
Total estimat 11,3, interval 7–16, +18% față de ligă
Total estimat 24,0, interval 17–31, +2% față de ligă fără părere la 23,5
Total estimat 3,9, interval 1–7, +2% față de ligă fără părere la 3,5
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 29,3, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 79% | 1,27 | 21% | 4,67 |
| 27,5 | 60% | 1,68 | 40% | 2,48 |
| 28,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,14 |
| 29,5 | 47% | 2,15 | 53% | 1,87 |
| 30,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,68 |
| 31,5 | 35% | 2,86 | 65% | 1,54 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,3, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,22 |
| 9,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 10,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 11,5 | 34% | 2,92 | 66% | 1,52 |
| 12,5 | 24% | 4,10 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 11,3, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,01 |
| 10,5 | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 11,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,83 |
| 12,5 | 35% | 2,85 | 65% | 1,54 |
| 13,5 | 26% | 3,88 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 24,0, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,01 |
| 22,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,44 |
| 23,5 | 52% | 1,94 | 48% | 2,06 |
| 24,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 25,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
Cartonașe galbene total estimat 3,9, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,12 | 11% | 9,50 |
| 2,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,93 |
| 3,5 | 55% | 1,81 | 45% | 2,23 |
| 4,5 | 36% | 2,79 | 64% | 1,56 |
| 5,5 | 21% | 4,79 | 79% | 1,26 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Rennes
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,5 / 16,8
- Șuturi pe poartă
- 5,8 / 6,1
- Cornere
- 6,7 / 6,2
- Faulturi
- 13,0 / 11,5
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –
OFI Creta
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –