Înapoi la meciurile care urmează
17:00
Liverpool
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
BrentfordLiverpool
14,1
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
14,4
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 28,5, interval 21–36, +12% față de ligă
Total estimat 28,5, interval 21–36, +12% față de ligă
Model de bază: 28,5 (folosit); Gbm v1: 28,3; Gbm v2: 28,2; Gbm s1 (șuturi): 28,5
4,4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
5,0
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,4, interval 6–14, +8% față de ligă
Total estimat 9,4, interval 6–14, +8% față de ligă
Model de bază: 9,4 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,3
4,1
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
5,4
SUB 10,5 încredere slabă
Total estimat 9,6, interval 5–14, −4% față de ligă
Total estimat 9,6, interval 5–14, −4% față de ligă
Model de bază: 9,6 (folosit); Gbm v1: 9,8; Gbm v2: 9,8
12,1
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
10,8
PESTE 21,5 încredere slabă
Total estimat 22,9, interval 17–29, +5% față de ligă
Total estimat 22,9, interval 17–29, +5% față de ligă
Model de bază: 23,2; Gbm v1: 22,9 (folosit); Gbm v2: 22,9
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,3
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,2, interval 2–7, +12% față de ligă
Total estimat 4,2, interval 2–7, +12% față de ligă
Model de bază: 4,6; Gbm v1: 4,2 (folosit); Gbm v2: 4,0
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,5, interval 21–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 75% | 1,33 | 25% | 4,05 |
| 26,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 27,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 28,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 29,5 | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 30,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,4, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,52 |
| 8,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 9,5 | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 10,5 | 35% | 2,89 | 65% | 1,53 |
| 11,5 | 24% | 4,15 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 9,6, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,54 |
| 8,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,50 |
| 9,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,94 |
| 10,5 | 37% | 2,74 | 63% | 1,58 |
| 11,5 | 27% | 3,73 | 73% | 1,37 |
Faulturi total estimat 22,9, interval 17–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 68% | 1,46 | 32% | 3,17 |
| 21,5 | 60% | 1,65 | 40% | 2,53 |
| 22,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 23,5 | 44% | 2,27 | 56% | 1,79 |
| 24,5 | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
Cartonașe galbene total estimat 4,2, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 78% | 1,28 | 22% | 4,62 |
| 3,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,55 |
| 4,5 | 42% | 2,40 | 58% | 1,71 |
| 5,5 | 26% | 3,79 | 74% | 1,36 |
| 6,5 | 15% | 6,64 | 85% | 1,18 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Brentford
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,8 / 16,5
- Șuturi pe poartă
- 4,0 / 5,7
- Cornere
- 3,9 / 6,1
- Faulturi
- 13,4 / 8,6
- Cartonașe galbene
- 2,3 / 2,2
- Ofsaiduri
- – / –
Liverpool
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,0 / 12,2
- Șuturi pe poartă
- 5,1 / 4,2
- Cornere
- 5,5 / 3,9
- Faulturi
- 13,0 / 11,5
- Cartonașe galbene
- 2,3 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –