Înapoi la meciurile care urmează
17:15
Espanol
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
SantanderEspanol
13,7
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
12,7
PESTE 24,5 încredere modestă
Total estimat 26,5, interval 19–34, +7% față de ligă
Total estimat 26,5, interval 19–34, +7% față de ligă
Model de bază: 26,5 (folosit); Gbm v1: 26,7; Gbm v2: 26,6; Gbm s1 (șuturi): 26,6
5,7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,7
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 10,4, interval 6–15, +22% față de ligă
Total estimat 10,4, interval 6–15, +22% față de ligă
Model de bază: 10,4 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,4
5,5
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
4,6
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +6% față de ligă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +6% față de ligă
Model de bază: 10,2 (folosit); Gbm v1: 10,4; Gbm v2: 10,6
12,9
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
15,4
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 28,3, interval 21–36, +13% față de ligă
Total estimat 28,3, interval 21–36, +13% față de ligă
Model de bază: 27,8; Gbm v1: 28,3 (folosit); Gbm v2: 28,1
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,7
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,7, interval 2–8, +7% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,7, interval 2–8, +7% față de ligă fără părere la 4,5
Model de bază: 5,1; Gbm v1: 4,7 (folosit); Gbm v2: 4,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,5, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 25,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 26,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 27,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 28,5 | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,4, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 70% | 1,44 | 30% | 3,28 |
| 9,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,39 |
| 10,5 | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 11,5 | 35% | 2,83 | 65% | 1,54 |
| 12,5 | 26% | 3,84 | 74% | 1,35 |
Cornere total estimat 10,2, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,04 |
| 9,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 10,5 | 44% | 2,26 | 56% | 1,79 |
| 11,5 | 33% | 3,04 | 67% | 1,49 |
| 12,5 | 24% | 4,23 | 76% | 1,31 |
Faulturi total estimat 28,3, interval 21–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,10 |
| 26,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 27,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,21 |
| 28,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 29,5 | 41% | 2,47 | 59% | 1,68 |
| 30,5 | 34% | 2,92 | 66% | 1,52 |
Cartonașe galbene total estimat 4,7, interval 2–8
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 82% | 1,22 | 18% | 5,60 |
| 3,5 | 67% | 1,50 | 33% | 2,99 |
| 4,5 | 49% | 2,03 | 51% | 1,97 |
| 5,5 | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
| 6,5 | 21% | 4,83 | 79% | 1,26 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Santander
Media ultimelor 8 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,5 / 15,9
- Șuturi pe poartă
- 4,9 / 6,6
- Cornere
- 4,8 / 8,4
- Faulturi
- 14,4 / 14,0
- Cartonașe galbene
- 2,6 / 2,5
- Ofsaiduri
- – / –
Espanol
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,8 / 13,2
- Șuturi pe poartă
- 4,2 / 5,2
- Cornere
- 2,2 / 5,1
- Faulturi
- 15,9 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 2,8 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –