Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Ath Bilbao
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
ValenciaAth Bilbao
11,6
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
13,3
Fără părere la 24,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 24,9, interval 18–32, +1% față de ligă fără părere la 24,5
Total estimat 24,9, interval 18–32, +1% față de ligă fără părere la 24,5
Model de bază: 24,9 (folosit); Gbm v1: 26,3; Gbm v2: 26,5; Gbm s1 (șuturi): 25,8
4,1
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,3
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,4, interval 5–12, −2% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,4, interval 5–12, −2% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,4 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,2
4,9
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
4,8
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,7, interval 6–14, +1% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,7, interval 6–14, +1% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,7 (folosit); Gbm v1: 9,5; Gbm v2: 9,5
9,9
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,9
SUB 25,5 încredere bună
Total estimat 21,8, interval 16–28, −13% față de ligă
Total estimat 21,8, interval 16–28, −13% față de ligă
Model de bază: 22,1; Gbm v1: 21,8 (folosit); Gbm v2: 22,2
1,9
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,2
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,1, interval 1–7, −8% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,1, interval 1–7, −8% față de ligă fără părere la 4,5
Model de bază: 3,7; Gbm v1: 4,1 (folosit); Gbm v2: 3,9
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 24,9, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,95 |
| 23,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 24,5 | 52% | 1,94 | 48% | 2,06 |
| 25,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 26,5 | 37% | 2,68 | 63% | 1,59 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,4, interval 5–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,51 |
| 7,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 8,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 9,5 | 34% | 2,96 | 66% | 1,51 |
| 10,5 | 24% | 4,24 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,67 |
| 8,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,58 |
| 9,5 | 49% | 2,02 | 51% | 1,98 |
| 10,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 11,5 | 28% | 3,54 | 72% | 1,39 |
Faulturi total estimat 21,8, interval 16–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,11 |
| 20,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,50 |
| 21,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 22,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 23,5 | 36% | 2,82 | 64% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 4,1, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 74% | 1,34 | 26% | 3,91 |
| 3,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,32 |
| 4,5 | 38% | 2,65 | 62% | 1,60 |
| 5,5 | 24% | 4,24 | 76% | 1,31 |
| 6,5 | 13% | 7,50 | 87% | 1,15 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Valencia
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,6 / 14,6
- Șuturi pe poartă
- 3,3 / 5,1
- Cornere
- 4,3 / 4,5
- Faulturi
- 10,6 / 11,1
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Ath Bilbao
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,4 / 9,2
- Șuturi pe poartă
- 4,7 / 4,0
- Cornere
- 6,5 / 4,4
- Faulturi
- 12,4 / 10,1
- Cartonașe galbene
- 1,6 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –