Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Bournemouth
Man UnitedBournemouth
16,7
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
11,3
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 28,0, interval 20–36, +10% față de ligă
Total estimat 28,0, interval 20–36, +10% față de ligă
5,0
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,1
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,0, interval 5–13, +4% față de ligă
Total estimat 9,0, interval 5–13, +4% față de ligă
5,8
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
4,0
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,8, interval 6–14, −2% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,8, interval 6–14, −2% față de ligă fără părere la 9,5
10,9
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
11,9
PESTE 21,5 încredere slabă
Total estimat 22,8, interval 16–29, +4% față de ligă
Total estimat 22,8, interval 16–29, +4% față de ligă
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,4
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,0, interval 1–7, +6% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 4,0, interval 1–7, +6% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,0, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,57 |
| 26,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 27,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 28,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,83 |
| 29,5 | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 30,5 | 32% | 3,08 | 68% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,0, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,04 |
| 8,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 9,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 10,5 | 30% | 3,31 | 70% | 1,43 |
| 11,5 | 21% | 4,87 | 79% | 1,26 |
Cornere total estimat 9,8, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,73 |
| 8,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 9,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 10,5 | 39% | 2,58 | 61% | 1,63 |
| 11,5 | 29% | 3,47 | 71% | 1,40 |
Faulturi total estimat 22,8, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,93 |
| 21,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,38 |
| 22,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,02 |
| 23,5 | 43% | 2,34 | 57% | 1,74 |
| 24,5 | 35% | 2,83 | 65% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 4,0, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,12 | 11% | 9,40 |
| 2,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,95 |
| 3,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 4,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 5,5 | 22% | 4,53 | 78% | 1,28 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Man United
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,4 / 11,7
- Șuturi pe poartă
- 5,4 / 4,1
- Cornere
- 6,1 / 3,8
- Faulturi
- 10,5 / 10,3
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Bournemouth
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,0 / 11,4
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 3,9
- Cornere
- 4,7 / 4,8
- Faulturi
- 12,9 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –