Înapoi la meciurile care urmează
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. La media unei echipe obișnuite din ligile urmărite: Shaktar. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
Total estimat 27,7, interval 20–36, +10% față de ligă
Total estimat 9,4, interval 5–14, +8% față de ligă
Total estimat 9,4, interval 5–14, −2% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 21,2, interval 15–28, −10% față de ligă
Total estimat 3,2, interval 1–6, −16% față de ligă fără părere la 3,5
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,7, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,23 |
| 25,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,67 |
| 26,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 27,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 28,5 | 44% | 2,29 | 56% | 1,77 |
| 29,5 | 37% | 2,71 | 63% | 1,58 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 71% | 1,41 | 29% | 3,43 |
| 8,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 9,5 | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 10,5 | 35% | 2,89 | 65% | 1,53 |
| 11,5 | 24% | 4,12 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,37 |
| 8,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,41 |
| 9,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,86 |
| 10,5 | 35% | 2,85 | 65% | 1,54 |
| 11,5 | 25% | 3,99 | 75% | 1,33 |
Faulturi total estimat 21,2, interval 15–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,64 |
| 20,5 | 53% | 1,87 | 47% | 2,15 |
| 21,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 22,5 | 37% | 2,69 | 63% | 1,59 |
| 23,5 | 30% | 3,32 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 3,2, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 83% | 1,21 | 17% | 5,82 |
| 2,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,70 |
| 3,5 | 41% | 2,41 | 59% | 1,71 |
| 4,5 | 23% | 4,33 | 77% | 1,30 |
| 5,5 | 11% | 8,83 | 89% | 1,13 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Inter
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 18,9 / 10,4
- Șuturi pe poartă
- 6,4 / 3,4
- Cornere
- 5,7 / 3,3
- Faulturi
- 8,6 / 10,2
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –
Shaktar
Media ultimelor 0 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 4,4
- Cornere
- 4,8 / 4,8
- Faulturi
- 11,7 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –