Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Levante
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
La CorunaLevante
14,5
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
11,3
PESTE 24,5 încredere slabă
Total estimat 25,9, interval 19–33, +5% față de ligă
Total estimat 25,9, interval 19–33, +5% față de ligă
Model de bază: 25,9 (folosit); Gbm v1: 25,9; Gbm v2: 26,1; Gbm s1 (șuturi): 26,2
5,6
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
3,9
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,5, interval 5–14, +11% față de ligă
Total estimat 9,5, interval 5–14, +11% față de ligă
Model de bază: 9,5 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,9
6,0
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
4,1
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +5% față de ligă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +5% față de ligă
Model de bază: 10,1 (folosit); Gbm v1: 9,8; Gbm v2: 9,9
12,2
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
10,8
SUB 25,5 încredere modestă
Total estimat 23,0, interval 17–30, −8% față de ligă
Total estimat 23,0, interval 17–30, −8% față de ligă
Model de bază: 22,9; Gbm v1: 23,0 (folosit); Gbm v2: 23,3
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,1
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,0, interval 1–7, −9% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,0, interval 1–7, −9% față de ligă fără părere la 4,5
Model de bază: 3,4; Gbm v1: 4,0 (folosit); Gbm v2: 4,0
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,9, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 65% | 1,53 | 35% | 2,88 |
| 24,5 | 59% | 1,71 | 41% | 2,41 |
| 25,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 26,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 27,5 | 37% | 2,67 | 63% | 1,60 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,40 | 28% | 3,52 |
| 8,5 | 60% | 1,65 | 40% | 2,53 |
| 9,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,94 |
| 10,5 | 36% | 2,77 | 64% | 1,56 |
| 11,5 | 26% | 3,80 | 74% | 1,36 |
Cornere total estimat 10,1, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,92 |
| 9,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 10,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 11,5 | 32% | 3,12 | 68% | 1,47 |
| 12,5 | 23% | 4,39 | 77% | 1,30 |
Faulturi total estimat 23,0, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 68% | 1,46 | 32% | 3,17 |
| 21,5 | 60% | 1,65 | 40% | 2,53 |
| 22,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 23,5 | 44% | 2,26 | 56% | 1,80 |
| 24,5 | 37% | 2,71 | 63% | 1,59 |
Cartonașe galbene total estimat 4,0, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 74% | 1,36 | 26% | 3,80 |
| 3,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,27 |
| 4,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 5,5 | 23% | 4,44 | 77% | 1,29 |
| 6,5 | 13% | 7,97 | 87% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
La Coruna
Media ultimelor 8 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,5 / 12,8
- Șuturi pe poartă
- 4,2 / 4,4
- Cornere
- 5,5 / 5,5
- Faulturi
- 12,5 / 12,0
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Levante
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,8 / 14,6
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 5,7
- Cornere
- 3,9 / 5,1
- Faulturi
- 9,5 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –