Înapoi la meciurile care urmează
15:00
Elche
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
VallecanoElche
14,4
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
11,7
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,0, interval 19–34, +5% față de ligă
Total estimat 26,0, interval 19–34, +5% față de ligă
Model de bază: 26,0 (folosit); Gbm v1: 27,9; Gbm v2: 27,4; Gbm s1 (șuturi): 27,9
5,0
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,6 pe meci
4,2
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,2, interval 5–13, +8% față de ligă
Total estimat 9,2, interval 5–13, +8% față de ligă
Model de bază: 9,2 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,0
4,4
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
4,7
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,1, interval 5–13, −5% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,1, interval 5–13, −5% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,1 (folosit); Gbm v1: 9,4; Gbm v2: 9,9
13,5
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
13,7
PESTE 25,5 încredere slabă
Total estimat 27,2, interval 20–34, +9% față de ligă
Total estimat 27,2, interval 20–34, +9% față de ligă
Model de bază: 27,8; Gbm v1: 27,2 (folosit); Gbm v2: 27,2
2,1
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
2,3
Fără părere la 4,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,4, interval 2–7, +0% față de ligă fără părere la 4,5
Total estimat 4,4, interval 2–7, +0% față de ligă fără părere la 4,5
Model de bază: 4,2; Gbm v1: 4,4 (folosit); Gbm v2: 4,3
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,0, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 25,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,09 |
| 26,5 | 45% | 2,21 | 55% | 1,83 |
| 27,5 | 39% | 2,58 | 61% | 1,63 |
| 28,5 | 32% | 3,11 | 68% | 1,47 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,2, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 69% | 1,46 | 31% | 3,18 |
| 8,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 9,5 | 44% | 2,26 | 56% | 1,79 |
| 10,5 | 33% | 3,04 | 67% | 1,49 |
| 11,5 | 23% | 4,30 | 77% | 1,30 |
Cornere total estimat 9,1, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 68% | 1,48 | 32% | 3,09 |
| 8,5 | 55% | 1,80 | 45% | 2,24 |
| 9,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 10,5 | 32% | 3,17 | 68% | 1,46 |
| 11,5 | 22% | 4,47 | 78% | 1,29 |
Faulturi total estimat 27,2, interval 20–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 81% | 1,24 | 19% | 5,23 |
| 25,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,58 |
| 26,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 27,5 | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 28,5 | 40% | 2,53 | 60% | 1,66 |
| 29,5 | 33% | 3,02 | 67% | 1,49 |
Cartonașe galbene total estimat 4,4, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 79% | 1,26 | 21% | 4,78 |
| 3,5 | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 4,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,80 |
| 5,5 | 29% | 3,41 | 71% | 1,42 |
| 6,5 | 17% | 5,84 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Vallecano
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,0 / 15,8
- Șuturi pe poartă
- 4,9 / 5,5
- Cornere
- 4,4 / 6,7
- Faulturi
- 14,0 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 2,3 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Elche
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,5 / 12,8
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 4,0
- Cornere
- 4,1 / 3,4
- Faulturi
- 15,2 / 14,1
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –