Înapoi la meciurile care urmează
18:15
Auxerre
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
Le HavreAuxerre
14,2
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
11,4
Fără părere la 25,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 25,6, interval 18–33, +2% față de ligă fără părere la 25,5
Total estimat 25,6, interval 18–33, +2% față de ligă fără părere la 25,5
Model de bază: 25,6 (folosit); Gbm v1: 25,8; Gbm v2: 25,6; Gbm s1 (șuturi): 25,9
5,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
4,5
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,7, interval 6–14, +8% față de ligă
Total estimat 9,7, interval 6–14, +8% față de ligă
Model de bază: 9,7 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,0
6,0
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
4,9
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,9, interval 6–16, +15% față de ligă
Total estimat 10,9, interval 6–16, +15% față de ligă
Model de bază: 10,9 (folosit); Gbm v1: 10,3; Gbm v2: 10,6
12,2
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
14,5
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,8, interval 20–34, +11% față de ligă
Total estimat 26,8, interval 20–34, +11% față de ligă
Model de bază: 25,5; Gbm v1: 26,8 (folosit); Gbm v2: 26,7
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
2,1
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,1, interval 2–7, +11% față de ligă
Total estimat 4,1, interval 2–7, +11% față de ligă
Model de bază: 3,5; Gbm v1: 4,1 (folosit); Gbm v2: 4,0
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 25,6, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 63% | 1,60 | 37% | 2,67 |
| 24,5 | 56% | 1,80 | 44% | 2,25 |
| 25,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,94 |
| 26,5 | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 27,5 | 36% | 2,78 | 64% | 1,56 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,71 |
| 8,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,63 |
| 9,5 | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 10,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 11,5 | 28% | 3,55 | 72% | 1,39 |
Cornere total estimat 10,9, interval 6–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,68 |
| 9,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,64 |
| 10,5 | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 11,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,69 |
| 12,5 | 31% | 3,18 | 69% | 1,46 |
Faulturi total estimat 26,8, interval 20–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 | 78% | 1,29 | 22% | 4,49 |
| 24,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,77 |
| 25,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 26,5 | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 27,5 | 43% | 2,31 | 57% | 1,76 |
| 28,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
Cartonașe galbene total estimat 4,1, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 78% | 1,29 | 22% | 4,49 |
| 3,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 4,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 5,5 | 22% | 4,49 | 78% | 1,29 |
| 6,5 | 12% | 8,32 | 88% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Le Havre
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,8 / 13,2
- Șuturi pe poartă
- 4,0 / 4,8
- Cornere
- 4,8 / 5,3
- Faulturi
- 14,4 / 13,8
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Auxerre
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,9 / 13,2
- Șuturi pe poartă
- 5,0 / 5,6
- Cornere
- 5,4 / 6,3
- Faulturi
- 14,2 / 8,6
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –