Înapoi la meciurile care urmează
18:30
Hoffenheim
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
M'gladbachHoffenheim
14,6
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
14,5
PESTE 26,5 încredere bună
Total estimat 29,1, interval 21–37, +10% față de ligă
Total estimat 29,1, interval 21–37, +10% față de ligă
Model de bază: 29,1 (folosit); Gbm v1: 29,1; Gbm v2: 29,4; Gbm s1 (șuturi): 28,8
4,9
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,5 pe meci
5,3
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +8% față de ligă
Total estimat 10,2, interval 6–15, +8% față de ligă
Model de bază: 10,2 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,2
4,8
Corneremedia ligii: 9,7 pe meci
5,2
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +3% față de ligă
Total estimat 10,1, interval 6–15, +3% față de ligă
Model de bază: 10,1 (folosit); Gbm v1: 9,8; Gbm v2: 10,0
10,5
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
12,6
PESTE 21,5 încredere slabă
Total estimat 23,1, interval 17–30, +9% față de ligă
Total estimat 23,1, interval 17–30, +9% față de ligă
Model de bază: 23,3; Gbm v1: 23,1 (folosit); Gbm v2: 23,5
2,0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,2
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,3, interval 2–7, +13% față de ligă
Total estimat 4,3, interval 2–7, +13% față de ligă
Model de bază: 4,6; Gbm v1: 4,3 (folosit); Gbm v2: 4,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 29,1, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 78% | 1,28 | 22% | 4,54 |
| 27,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 28,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 29,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 30,5 | 40% | 2,50 | 60% | 1,67 |
| 31,5 | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,2, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,12 |
| 9,5 | 56% | 1,78 | 44% | 2,28 |
| 10,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 11,5 | 33% | 2,99 | 67% | 1,50 |
| 12,5 | 24% | 4,21 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 10,1, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 65% | 1,53 | 35% | 2,89 |
| 9,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,17 |
| 10,5 | 43% | 2,32 | 57% | 1,75 |
| 11,5 | 32% | 3,14 | 68% | 1,47 |
| 12,5 | 23% | 4,40 | 77% | 1,29 |
Faulturi total estimat 23,1, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,57 |
| 22,5 | 53% | 1,87 | 47% | 2,15 |
| 23,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 24,5 | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
| 25,5 | 31% | 3,24 | 69% | 1,45 |
Cartonașe galbene total estimat 4,3, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 78% | 1,27 | 22% | 4,65 |
| 3,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,55 |
| 4,5 | 42% | 2,39 | 58% | 1,72 |
| 5,5 | 26% | 3,78 | 74% | 1,36 |
| 6,5 | 15% | 6,63 | 85% | 1,18 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
M'gladbach
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,8 / 15,5
- Șuturi pe poartă
- 4,4 / 7,0
- Cornere
- 4,3 / 5,3
- Faulturi
- 12,7 / 11,0
- Cartonașe galbene
- 3,3 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Hoffenheim
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,9 / 12,7
- Șuturi pe poartă
- 5,0 / 4,4
- Cornere
- 6,8 / 4,2
- Faulturi
- 13,6 / 9,3
- Cartonașe galbene
- 2,5 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –