Înapoi la meciurile care urmează
19:30
Ein Frankfurt
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
DortmundEin Frankfurt
16,9
Șuturimedia ligii: 26,5 pe meci
11,2
PESTE 26,5 încredere bună
Total estimat 28,1, interval 20–36, +6% față de ligă
Total estimat 28,1, interval 20–36, +6% față de ligă
Model de bază: 28,1 (folosit); Gbm v1: 28,0; Gbm v2: 27,6; Gbm s1 (șuturi): 28,1
6,9
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
4,1
PESTE 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 11,0, interval 7–16, +17% față de ligă
Total estimat 11,0, interval 7–16, +17% față de ligă
Model de bază: 11,0 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,0
5,4
Corneremedia ligii: 9,8 pe meci
3,8
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,2, interval 5–14, −6% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,2, interval 5–14, −6% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,2 (folosit); Gbm v1: 9,4; Gbm v2: 9,3
11,2
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
11,0
PESTE 21,5 încredere slabă
Total estimat 22,2, interval 16–29, +5% față de ligă
Total estimat 22,2, interval 16–29, +5% față de ligă
Model de bază: 22,6; Gbm v1: 22,2 (folosit); Gbm v2: 21,8
1,9
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,7, interval 1–6, −1% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,7, interval 1–6, −1% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,6; Gbm v1: 3,7 (folosit); Gbm v2: 3,9
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,1, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 73% | 1,38 | 27% | 3,64 |
| 26,5 | 59% | 1,69 | 41% | 2,45 |
| 27,5 | 52% | 1,90 | 48% | 2,11 |
| 28,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 29,5 | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 30,5 | 33% | 3,02 | 67% | 1,50 |
Șuturi pe poartă total estimat 11,0, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,12 |
| 9,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,85 |
| 10,5 | 54% | 1,86 | 46% | 2,16 |
| 11,5 | 42% | 2,36 | 58% | 1,74 |
| 12,5 | 33% | 3,06 | 67% | 1,48 |
| 13,5 | 23% | 4,27 | 77% | 1,31 |
Cornere total estimat 9,2, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,21 |
| 8,5 | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 9,5 | 44% | 2,25 | 56% | 1,80 |
| 10,5 | 33% | 3,07 | 67% | 1,48 |
| 11,5 | 23% | 4,38 | 77% | 1,30 |
Faulturi total estimat 22,2, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,65 |
| 21,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 22,5 | 47% | 2,15 | 53% | 1,87 |
| 23,5 | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 24,5 | 32% | 3,12 | 68% | 1,47 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,14 | 12% | 8,00 |
| 2,5 | 71% | 1,40 | 29% | 3,51 |
| 3,5 | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 4,5 | 32% | 3,12 | 68% | 1,47 |
| 5,5 | 18% | 5,69 | 82% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Dortmund
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,0 / 10,9
- Șuturi pe poartă
- 5,5 / 3,7
- Cornere
- 4,4 / 3,4
- Faulturi
- 12,1 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –
Ein Frankfurt
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,1 / 16,7
- Șuturi pe poartă
- 5,6 / 6,9
- Cornere
- 5,3 / 5,2
- Faulturi
- 10,9 / 11,1
- Cartonașe galbene
- 2,2 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –