Înapoi la meciurile care urmează
14:30
Man City
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
Aston VillaMan City
12,0
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
14,0
Fără părere la 25,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 26,0, interval 19–33, +2% față de ligă fără părere la 25,5
Total estimat 26,0, interval 19–33, +2% față de ligă fără părere la 25,5
Model de bază: 26,0 (folosit); Gbm v1: 27,7; Gbm v2: 27,5; Gbm s1 (șuturi): 26,6
4,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,8
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,9, interval 5–13, +3% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,9, interval 5–13, +3% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,9 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,5
4,3
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
5,7
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 10,0, interval 6–15, +1% față de ligă
Total estimat 10,0, interval 6–15, +1% față de ligă
Model de bază: 10,0 (folosit); Gbm v1: 10,0; Gbm v2: 9,8
11,5
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
11,7
PESTE 21,5 încredere slabă
Total estimat 23,2, interval 17–30, +6% față de ligă
Total estimat 23,2, interval 17–30, +6% față de ligă
Model de bază: 22,5; Gbm v1: 23,2 (folosit); Gbm v2: 23,7
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,3
PESTE 3,5 încredere slabă
Total estimat 4,1, interval 2–7, +8% față de ligă
Total estimat 4,1, interval 2–7, +8% față de ligă
Model de bază: 3,8; Gbm v1: 4,1 (folosit); Gbm v2: 3,9
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,0, interval 19–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,95 |
| 24,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,44 |
| 25,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,08 |
| 26,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 27,5 | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,9, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 78% | 1,28 | 22% | 4,51 |
| 7,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,92 |
| 8,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 9,5 | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 10,5 | 29% | 3,45 | 71% | 1,41 |
Cornere total estimat 10,0, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 65% | 1,55 | 35% | 2,83 |
| 9,5 | 53% | 1,88 | 47% | 2,13 |
| 10,5 | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 11,5 | 31% | 3,18 | 69% | 1,46 |
| 12,5 | 23% | 4,43 | 77% | 1,29 |
Faulturi total estimat 23,2, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,64 |
| 22,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 23,5 | 47% | 2,15 | 53% | 1,87 |
| 24,5 | 39% | 2,56 | 61% | 1,64 |
| 25,5 | 32% | 3,10 | 68% | 1,48 |
Cartonașe galbene total estimat 4,1, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,16 |
| 3,5 | 58% | 1,73 | 42% | 2,37 |
| 4,5 | 38% | 2,63 | 62% | 1,61 |
| 5,5 | 23% | 4,31 | 77% | 1,30 |
| 6,5 | 13% | 7,98 | 87% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Aston Villa
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,7 / 15,2
- Șuturi pe poartă
- 4,1 / 4,9
- Cornere
- 3,8 / 5,1
- Faulturi
- 10,0 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –
Man City
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,3 / 10,4
- Șuturi pe poartă
- 5,3 / 3,7
- Cornere
- 7,1 / 4,3
- Faulturi
- 10,0 / 12,7
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –