Înapoi la meciurile care urmează
17:00
Ipswich
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
Man CityIpswich
15,9
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
10,5
PESTE 25,5 încredere slabă
Total estimat 26,5, interval 19–34, +4% față de ligă
Total estimat 26,5, interval 19–34, +4% față de ligă
Model de bază: 26,5 (folosit); Gbm v1: 26,9; Gbm v2: 26,8; Gbm s1 (șuturi): 26,7
5,5
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
3,7
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,2, interval 5–13, +6% față de ligă
Total estimat 9,2, interval 5–13, +6% față de ligă
Model de bază: 9,2 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,5
6,0
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
3,6
SUB 10,5 încredere slabă
Total estimat 9,6, interval 5–14, −4% față de ligă
Total estimat 9,6, interval 5–14, −4% față de ligă
Model de bază: 9,6 (folosit); Gbm v1: 9,8; Gbm v2: 9,8
10,2
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
12,0
PESTE 21,5 încredere slabă
Total estimat 22,2, interval 16–29, +2% față de ligă
Total estimat 22,2, interval 16–29, +2% față de ligă
Model de bază: 22,0; Gbm v1: 22,2 (folosit); Gbm v2: 22,8
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,0
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,8, interval 1–7, +0% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,8, interval 1–7, +0% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,7; Gbm v1: 3,8 (folosit); Gbm v2: 3,8
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,5, interval 19–34
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 25,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 26,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 27,5 | 41% | 2,43 | 59% | 1,70 |
| 28,5 | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,2, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,32 |
| 8,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 9,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 10,5 | 33% | 3,04 | 67% | 1,49 |
| 11,5 | 23% | 4,39 | 77% | 1,30 |
Cornere total estimat 9,6, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,58 |
| 8,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 9,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,95 |
| 10,5 | 37% | 2,70 | 63% | 1,59 |
| 11,5 | 27% | 3,66 | 73% | 1,38 |
Faulturi total estimat 22,2, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 62% | 1,60 | 38% | 2,65 |
| 21,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 22,5 | 46% | 2,15 | 54% | 1,87 |
| 23,5 | 39% | 2,58 | 61% | 1,63 |
| 24,5 | 32% | 3,17 | 68% | 1,46 |
Cartonașe galbene total estimat 3,8, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,14 | 12% | 8,40 |
| 2,5 | 73% | 1,38 | 27% | 3,64 |
| 3,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,10 |
| 4,5 | 33% | 2,99 | 67% | 1,50 |
| 5,5 | 19% | 5,28 | 81% | 1,23 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Man City
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,3 / 10,4
- Șuturi pe poartă
- 5,3 / 3,7
- Cornere
- 7,1 / 4,3
- Faulturi
- 10,0 / 12,7
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Ipswich
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 14,1
- Șuturi pe poartă
- 4,3 / 5,0
- Cornere
- 3,4 / 4,2
- Faulturi
- 10,9 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –