Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Man United
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
LeedsMan United
12,9
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
15,6
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 28,5, interval 21–36, +12% față de ligă
Total estimat 28,5, interval 21–36, +12% față de ligă
Model de bază: 28,5 (folosit); Gbm v1: 29,1; Gbm v2: 28,9; Gbm s1 (șuturi): 27,9
4,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,9
PESTE 8,5 încredere slabă
Total estimat 9,1, interval 5–13, +5% față de ligă
Total estimat 9,1, interval 5–13, +5% față de ligă
Model de bază: 9,1 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,9
4,4
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
5,4
SUB 10,5 încredere slabă
Total estimat 9,7, interval 6–14, −3% față de ligă
Total estimat 9,7, interval 6–14, −3% față de ligă
Model de bază: 9,7 (folosit); Gbm v1: 9,8; Gbm v2: 9,9
10,9
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
11,1
PESTE 21,5 încredere slabă
Total estimat 22,1, interval 16–29, +1% față de ligă
Total estimat 22,1, interval 16–29, +1% față de ligă
Model de bază: 22,1; Gbm v1: 22,1 (folosit); Gbm v2: 22,3
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
2,2
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 4,0, interval 1–7, +5% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 4,0, interval 1–7, +5% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,9; Gbm v1: 4,0 (folosit); Gbm v2: 3,9
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,5, interval 21–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 75% | 1,33 | 25% | 4,02 |
| 26,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,59 |
| 27,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 28,5 | 48% | 2,08 | 52% | 1,93 |
| 29,5 | 42% | 2,40 | 58% | 1,71 |
| 30,5 | 36% | 2,78 | 64% | 1,56 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,1, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 69% | 1,46 | 31% | 3,19 |
| 8,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 9,5 | 43% | 2,33 | 57% | 1,75 |
| 10,5 | 32% | 3,16 | 68% | 1,46 |
| 11,5 | 22% | 4,60 | 78% | 1,28 |
Cornere total estimat 9,7, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,70 |
| 8,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,60 |
| 9,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 10,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 11,5 | 29% | 3,50 | 71% | 1,40 |
Faulturi total estimat 22,1, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 21,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,18 |
| 22,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 23,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 24,5 | 30% | 3,31 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 4,0, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 89% | 1,12 | 11% | 9,30 |
| 2,5 | 74% | 1,35 | 26% | 3,85 |
| 3,5 | 56% | 1,79 | 44% | 2,26 |
| 4,5 | 36% | 2,77 | 64% | 1,57 |
| 5,5 | 21% | 4,75 | 79% | 1,27 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Leeds
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,1 / 14,6
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 5,0
- Cornere
- 4,4 / 5,4
- Faulturi
- 11,5 / 11,9
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Man United
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 19,4 / 11,7
- Șuturi pe poartă
- 5,4 / 4,1
- Cornere
- 6,1 / 3,8
- Faulturi
- 10,5 / 10,3
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –