Înapoi la meciurile care urmează
21:45
Nice
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
BrestNice
16,9
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
10,9
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 27,9, interval 20–36, +11% față de ligă
Total estimat 27,9, interval 20–36, +11% față de ligă
Model de bază: 27,9 (folosit); Gbm v1: 27,9; Gbm v2: 27,9; Gbm s1 (șuturi): 27,4
5,3
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
3,7
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,0, interval 5–13, +0% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 9,0, interval 5–13, +0% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 9,0 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,3
5,2
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
4,6
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,8, interval 6–14, +4% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,8, interval 6–14, +4% față de ligă fără părere la 9,5
Model de bază: 9,8 (folosit); Gbm v1: 9,8; Gbm v2: 9,9
11,3
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
10,9
SUB 24,5 încredere modestă
Total estimat 22,2, interval 16–29, −8% față de ligă
Total estimat 22,2, interval 16–29, −8% față de ligă
Model de bază: 21,6; Gbm v1: 22,2 (folosit); Gbm v2: 22,0
1,5
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,3, interval 1–6, −10% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,3, interval 1–6, −10% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 2,5; Gbm v1: 3,3 (folosit); Gbm v2: 3,2
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,9, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 70% | 1,42 | 30% | 3,38 |
| 25,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,75 |
| 26,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,38 |
| 27,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 28,5 | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 29,5 | 38% | 2,60 | 62% | 1,62 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,0, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 77% | 1,30 | 23% | 4,30 |
| 7,5 | 65% | 1,53 | 35% | 2,88 |
| 8,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,13 |
| 9,5 | 40% | 2,47 | 60% | 1,68 |
| 10,5 | 30% | 3,33 | 70% | 1,43 |
Cornere total estimat 9,8, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 73% | 1,37 | 27% | 3,74 |
| 8,5 | 62% | 1,61 | 38% | 2,64 |
| 9,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,02 |
| 10,5 | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
| 11,5 | 29% | 3,39 | 71% | 1,42 |
Faulturi total estimat 22,2, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 21,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 22,5 | 46% | 2,16 | 54% | 1,86 |
| 23,5 | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
| 24,5 | 32% | 3,12 | 68% | 1,47 |
Cartonașe galbene total estimat 3,3, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 84% | 1,19 | 16% | 6,35 |
| 2,5 | 65% | 1,55 | 35% | 2,83 |
| 3,5 | 42% | 2,40 | 58% | 1,72 |
| 4,5 | 23% | 4,29 | 77% | 1,30 |
| 5,5 | 12% | 8,44 | 88% | 1,13 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Brest
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,6 / 12,5
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 4,6
- Cornere
- 4,8 / 5,0
- Faulturi
- 11,9 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 0,9 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –
Nice
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,6 / 14,4
- Șuturi pe poartă
- 3,5 / 4,5
- Cornere
- 5,0 / 4,9
- Faulturi
- 9,0 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –