Înapoi la meciurile care urmează
19:00
Roma
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
NapoliRoma
12,6
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
14,2
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 26,7, interval 19–35, +8% față de ligă
Total estimat 26,7, interval 19–35, +8% față de ligă
Model de bază: 26,7 (folosit); Gbm v1: 28,4; Gbm v2: 27,3; Gbm s1 (șuturi): 27,1
4,1
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
4,7
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,8, interval 5–13, +8% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,8, interval 5–13, +8% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,8 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,0
4,6
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
4,1
SUB 9,5 încredere slabă
Total estimat 8,7, interval 5–13, −3% față de ligă
Total estimat 8,7, interval 5–13, −3% față de ligă
Model de bază: 8,7 (folosit); Gbm v1: 9,1; Gbm v2: 8,8
9,8
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,2
SUB 25,5 încredere puternică
Total estimat 20,9, interval 15–27, −16% față de ligă
Total estimat 20,9, interval 15–27, −16% față de ligă
Model de bază: 20,8; Gbm v1: 20,9 (folosit); Gbm v2: 21,1
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,9
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,5, interval 1–6, −7% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,5, interval 1–6, −7% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,3; Gbm v1: 3,5 (folosit); Gbm v2: 3,2
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 26,7, interval 19–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 25,5 | 57% | 1,77 | 43% | 2,30 |
| 26,5 | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 27,5 | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 28,5 | 37% | 2,69 | 63% | 1,59 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,8, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,17 |
| 7,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,79 |
| 8,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 9,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 10,5 | 28% | 3,59 | 72% | 1,39 |
Cornere total estimat 8,7, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 73% | 1,36 | 27% | 3,77 |
| 7,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,62 |
| 8,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 9,5 | 38% | 2,62 | 62% | 1,62 |
| 10,5 | 28% | 3,57 | 72% | 1,39 |
Faulturi total estimat 20,9, interval 15–27
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 18,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,23 |
| 19,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 20,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 21,5 | 43% | 2,30 | 57% | 1,77 |
| 22,5 | 36% | 2,80 | 64% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 3,5, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,27 |
| 2,5 | 67% | 1,48 | 33% | 3,07 |
| 3,5 | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 4,5 | 27% | 3,67 | 73% | 1,37 |
| 5,5 | 14% | 7,28 | 86% | 1,16 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Napoli
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,4 / 14,0
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 3,7
- Cornere
- 5,1 / 3,8
- Faulturi
- 8,7 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,0 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Roma
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,6 / 9,4
- Șuturi pe poartă
- 6,5 / 3,0
- Cornere
- 5,5 / 3,2
- Faulturi
- 11,9 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –