Înapoi la meciurile care urmează
19:45
Crystal Palace
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
LyonCrystal Palace
17,0
Șuturimedia ligii: 25,3 pe meci
10,5
PESTE 25,5 experiment, neverificat
Total estimat 27,5, interval 20–35, +9% față de ligă
Total estimat 27,5, interval 20–35, +9% față de ligă
5,8
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
3,8
PESTE 8,5 experiment, neverificat
Total estimat 9,6, interval 6–14, +10% față de ligă
Total estimat 9,6, interval 6–14, +10% față de ligă
7,4
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
4,1
PESTE 9,5 experiment, neverificat
Total estimat 11,5, interval 7–16, +20% față de ligă
Total estimat 11,5, interval 7–16, +20% față de ligă
10,4
Faulturimedia ligii: 23,5 pe meci
11,7
SUB 23,5 experiment, neverificat
Total estimat 22,1, interval 16–29, −6% față de ligă
Total estimat 22,1, interval 16–29, −6% față de ligă
1,3
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,9 pe meci
2,0
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,3, interval 1–6, −15% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,3, interval 1–6, −15% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,5, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,12 |
| 25,5 | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 26,5 | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 27,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 28,5 | 42% | 2,38 | 58% | 1,72 |
| 29,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,6, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 73% | 1,38 | 27% | 3,66 |
| 8,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,59 |
| 9,5 | 50% | 2,01 | 50% | 1,99 |
| 10,5 | 37% | 2,69 | 63% | 1,59 |
| 11,5 | 27% | 3,71 | 73% | 1,37 |
Cornere total estimat 11,5, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 | 69% | 1,45 | 31% | 3,24 |
| 10,5 | 58% | 1,72 | 42% | 2,40 |
| 11,5 | 47% | 2,12 | 53% | 1,89 |
| 12,5 | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
| 13,5 | 28% | 3,55 | 72% | 1,39 |
Faulturi total estimat 22,1, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,53 |
| 21,5 | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 22,5 | 44% | 2,26 | 56% | 1,79 |
| 23,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 24,5 | 30% | 3,33 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 3,3, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 83% | 1,20 | 17% | 6,05 |
| 2,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,77 |
| 3,5 | 42% | 2,36 | 58% | 1,73 |
| 4,5 | 24% | 4,19 | 76% | 1,31 |
| 5,5 | 12% | 8,39 | 88% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lyon
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,3 / 11,6
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 4,1
- Cornere
- 7,0 / 5,8
- Faulturi
- 11,1 / 14,5
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 2,5
- Ofsaiduri
- – / –
Crystal Palace
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,7 / 16,7
- Șuturi pe poartă
- 4,3 / 5,4
- Cornere
- 3,3 / 6,4
- Faulturi
- 8,5 / 10,0
- Cartonașe galbene
- 1,3 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –