Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Napoli
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
VeneziaNapoli
14,4
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
12,9
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 27,3, interval 20–35, +11% față de ligă
Total estimat 27,3, interval 20–35, +11% față de ligă
Model de bază: 27,3 (folosit); Gbm v1: 27,9; Gbm v2: 27,7; Gbm s1 (șuturi): 27,9
4,1
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
4,7
Fără părere la 8,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 8,8, interval 5–13, +8% față de ligă fără părere la 8,5
Total estimat 8,8, interval 5–13, +8% față de ligă fără părere la 8,5
Model de bază: 8,8 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,7
4,5
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
4,4
SUB 9,5 încredere slabă
Total estimat 8,8, interval 5–13, −3% față de ligă
Total estimat 8,8, interval 5–13, −3% față de ligă
Model de bază: 8,8 (folosit); Gbm v1: 9,3; Gbm v2: 9,0
11,1
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
10,3
SUB 24,5 încredere bună
Total estimat 21,4, interval 15–28, −14% față de ligă
Total estimat 21,4, interval 15–28, −14% față de ligă
Model de bază: 21,4; Gbm v1: 21,4 (folosit); Gbm v2: 21,5
1,9
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,7
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,6, interval 1–6, −2% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,6, interval 1–6, −2% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,1; Gbm v1: 3,6 (folosit); Gbm v2: 3,3
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,3, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 67% | 1,50 | 33% | 3,01 |
| 25,5 | 60% | 1,67 | 40% | 2,50 |
| 26,5 | 54% | 1,86 | 46% | 2,16 |
| 27,5 | 47% | 2,13 | 53% | 1,89 |
| 28,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,69 |
| 29,5 | 35% | 2,87 | 65% | 1,54 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,8, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 76% | 1,32 | 24% | 4,17 |
| 7,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,79 |
| 8,5 | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 9,5 | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 10,5 | 28% | 3,59 | 72% | 1,39 |
Cornere total estimat 8,8, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 | 75% | 1,34 | 25% | 3,94 |
| 7,5 | 63% | 1,59 | 37% | 2,69 |
| 8,5 | 51% | 1,98 | 49% | 2,02 |
| 9,5 | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
| 10,5 | 29% | 3,48 | 71% | 1,40 |
Faulturi total estimat 21,4, interval 15–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 64% | 1,57 | 36% | 2,75 |
| 20,5 | 56% | 1,80 | 44% | 2,26 |
| 21,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 22,5 | 40% | 2,53 | 60% | 1,65 |
| 23,5 | 32% | 3,08 | 68% | 1,48 |
Cartonașe galbene total estimat 3,6, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 88% | 1,14 | 12% | 8,26 |
| 2,5 | 71% | 1,40 | 29% | 3,49 |
| 3,5 | 49% | 2,02 | 51% | 1,98 |
| 4,5 | 30% | 3,29 | 70% | 1,44 |
| 5,5 | 16% | 6,19 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Venezia
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,2 / 15,3
- Șuturi pe poartă
- 3,9 / 5,6
- Cornere
- 4,2 / 4,8
- Faulturi
- 12,2 / 11,5
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –
Napoli
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,4 / 14,0
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 3,7
- Cornere
- 5,1 / 3,8
- Faulturi
- 8,7 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,0 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –