Înapoi la meciurile care urmează
16:00
Newcastle
Crystal PalaceNewcastle
15,7
Șuturimedia ligii: 25,5 pe meci
13,2
PESTE 25,5 încredere bună
Total estimat 28,9, interval 21–37, +13% față de ligă
Total estimat 28,9, interval 21–37, +13% față de ligă
5,4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,6
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 10,0, interval 6–14, +16% față de ligă
Total estimat 10,0, interval 6–14, +16% față de ligă
4,5
Corneremedia ligii: 10,0 pe meci
5,1
Fără părere la 9,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 9,6, interval 5–14, −3% față de ligă fără părere la 9,5
Total estimat 9,6, interval 5–14, −3% față de ligă fără părere la 9,5
10,0
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
10,6
SUB 21,5 încredere modestă
Total estimat 20,6, interval 15–27, −6% față de ligă
Total estimat 20,6, interval 15–27, −6% față de ligă
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,4, interval 1–6, −10% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,4, interval 1–6, −10% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 28,9, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 77% | 1,29 | 23% | 4,40 |
| 26,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,79 |
| 27,5 | 58% | 1,71 | 42% | 2,41 |
| 28,5 | 52% | 1,94 | 48% | 2,07 |
| 29,5 | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 30,5 | 39% | 2,58 | 61% | 1,63 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,0, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 | 66% | 1,52 | 34% | 2,92 |
| 9,5 | 54% | 1,86 | 46% | 2,17 |
| 10,5 | 42% | 2,41 | 58% | 1,71 |
| 11,5 | 31% | 3,21 | 69% | 1,45 |
| 12,5 | 22% | 4,58 | 78% | 1,28 |
Cornere total estimat 9,6, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,58 |
| 8,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 9,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,95 |
| 10,5 | 37% | 2,70 | 63% | 1,59 |
| 11,5 | 27% | 3,66 | 73% | 1,38 |
Faulturi total estimat 20,6, interval 15–27
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 18,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,84 |
| 19,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,34 |
| 20,5 | 48% | 2,06 | 52% | 1,94 |
| 21,5 | 41% | 2,46 | 59% | 1,69 |
| 22,5 | 33% | 3,03 | 67% | 1,49 |
Cartonașe galbene total estimat 3,4, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 84% | 1,19 | 16% | 6,36 |
| 2,5 | 65% | 1,53 | 35% | 2,87 |
| 3,5 | 44% | 2,27 | 56% | 1,79 |
| 4,5 | 26% | 3,85 | 74% | 1,35 |
| 5,5 | 14% | 7,36 | 86% | 1,16 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Crystal Palace
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,7 / 16,7
- Șuturi pe poartă
- 4,3 / 5,4
- Cornere
- 3,3 / 6,4
- Faulturi
- 8,5 / 10,0
- Cartonașe galbene
- 1,3 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –
Newcastle
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,1 / 17,3
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 5,8
- Cornere
- 4,6 / 5,1
- Faulturi
- 10,6 / 12,0
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,3
- Ofsaiduri
- – / –