Înapoi la meciurile care urmează
19:00
Atalanta
Cifrele de mai jos sunt predicția înghețată înainte de start.
MilanAtalanta
15,9
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
11,5
PESTE 24,5 încredere bună
Total estimat 27,4, interval 20–35, +11% față de ligă
Total estimat 27,4, interval 20–35, +11% față de ligă
Model de bază: 27,4 (folosit); Gbm v1: 28,6; Gbm v2: 28,7; Gbm s1 (șuturi): 28,3
5,4
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
4,1
PESTE 8,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 9,5, interval 6–14, +17% față de ligă
Total estimat 9,5, interval 6–14, +17% față de ligă
Model de bază: 9,5 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,8
4,4
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
3,0
SUB 9,5 încredere bună, fără semnale pe piața asta
Total estimat 7,4, interval 4–11, −19% față de ligă
Total estimat 7,4, interval 4–11, −19% față de ligă
Model de bază: 7,4 (folosit); Gbm v1: 8,4; Gbm v2: 8,6
9,7
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
11,9
SUB 24,5 încredere bună
Total estimat 21,6, interval 15–28, −14% față de ligă
Total estimat 21,6, interval 15–28, −14% față de ligă
Model de bază: 22,6; Gbm v1: 21,6 (folosit); Gbm v2: 21,9
1,5
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
1,9
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,4, interval 1–6, −9% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,4, interval 1–6, −9% față de ligă fără părere la 3,5
Model de bază: 3,2; Gbm v1: 3,4 (folosit); Gbm v2: 3,3
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 27,4, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 67% | 1,49 | 33% | 3,02 |
| 25,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 26,5 | 54% | 1,85 | 46% | 2,17 |
| 27,5 | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 28,5 | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 29,5 | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,5, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,38 | 28% | 3,61 |
| 8,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,56 |
| 9,5 | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 10,5 | 36% | 2,76 | 64% | 1,57 |
| 11,5 | 26% | 3,83 | 74% | 1,35 |
Cornere total estimat 7,4, interval 4–11
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,55 |
| 6,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 7,5 | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 8,5 | 33% | 3,08 | 67% | 1,48 |
| 9,5 | 22% | 4,46 | 78% | 1,29 |
Faulturi total estimat 21,6, interval 15–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 | 65% | 1,54 | 35% | 2,86 |
| 20,5 | 57% | 1,75 | 43% | 2,33 |
| 21,5 | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 22,5 | 41% | 2,44 | 59% | 1,70 |
| 23,5 | 34% | 2,98 | 66% | 1,51 |
Cartonașe galbene total estimat 3,4, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 85% | 1,17 | 15% | 6,82 |
| 2,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,96 |
| 3,5 | 44% | 2,26 | 56% | 1,79 |
| 4,5 | 25% | 3,93 | 75% | 1,34 |
| 5,5 | 12% | 8,05 | 88% | 1,14 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Milan
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,6 / 11,3
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 4,2
- Cornere
- 3,3 / 3,3
- Faulturi
- 11,3 / 12,4
- Cartonașe galbene
- 2,4 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –
Atalanta
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,2 / 16,3
- Șuturi pe poartă
- 4,7 / 5,5
- Cornere
- 3,5 / 4,5
- Faulturi
- 12,4 / 9,1
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 0,9
- Ofsaiduri
- – / –