Înapoi la meciurile care urmează
18:15
Rennes
NiceRennes
15,5
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
14,0
PESTE 25,5 încredere foarte puternică
Total estimat 29,5, interval 22–38, +17% față de ligă
Total estimat 29,5, interval 22–38, +17% față de ligă
5,2
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,9 pe meci
4,7
PESTE 8,5 încredere modestă
Total estimat 9,9, interval 6–14, +11% față de ligă
Total estimat 9,9, interval 6–14, +11% față de ligă
6,0
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
5,3
PESTE 9,5 încredere slabă
Total estimat 11,4, interval 7–16, +20% față de ligă
Total estimat 11,4, interval 7–16, +20% față de ligă
10,2
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
11,8
SUB 24,5 încredere modestă
Total estimat 22,1, interval 16–29, −8% față de ligă
Total estimat 22,1, interval 16–29, −8% față de ligă
1,6
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,6 pe meci
1,8
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,4, interval 1–6, −6% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,4, interval 1–6, −6% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 29,5, interval 22–38
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 80% | 1,25 | 20% | 4,96 |
| 27,5 | 61% | 1,63 | 39% | 2,58 |
| 28,5 | 54% | 1,84 | 46% | 2,20 |
| 29,5 | 48% | 2,07 | 52% | 1,93 |
| 30,5 | 43% | 2,35 | 57% | 1,74 |
| 31,5 | 37% | 2,74 | 63% | 1,58 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,9, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 75% | 1,32 | 25% | 4,08 |
| 8,5 | 64% | 1,56 | 36% | 2,78 |
| 9,5 | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 10,5 | 40% | 2,48 | 60% | 1,68 |
| 11,5 | 31% | 3,26 | 69% | 1,44 |
Cornere total estimat 11,4, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 | 68% | 1,47 | 32% | 3,11 |
| 10,5 | 58% | 1,74 | 42% | 2,35 |
| 11,5 | 46% | 2,17 | 54% | 1,86 |
| 12,5 | 36% | 2,79 | 64% | 1,56 |
| 13,5 | 27% | 3,66 | 73% | 1,38 |
Faulturi total estimat 22,1, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 60% | 1,66 | 40% | 2,51 |
| 21,5 | 52% | 1,91 | 48% | 2,09 |
| 22,5 | 44% | 2,27 | 56% | 1,79 |
| 23,5 | 37% | 2,72 | 63% | 1,58 |
| 24,5 | 30% | 3,33 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 3,4, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 86% | 1,16 | 14% | 7,07 |
| 2,5 | 66% | 1,51 | 34% | 2,97 |
| 3,5 | 45% | 2,24 | 55% | 1,81 |
| 4,5 | 26% | 3,87 | 74% | 1,35 |
| 5,5 | 13% | 7,64 | 87% | 1,15 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Nice
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,6 / 14,4
- Șuturi pe poartă
- 3,5 / 4,5
- Cornere
- 5,0 / 4,9
- Faulturi
- 9,0 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,4
- Ofsaiduri
- – / –
Rennes
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,5 / 16,8
- Șuturi pe poartă
- 5,8 / 6,1
- Cornere
- 6,7 / 6,2
- Faulturi
- 13,0 / 11,5
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –