Înapoi la meciurile care urmează
22:00
Como
Experiment între ligi. Competiția n-are istoric propriu la noi. Forma fiecărei echipe vine din campionatul ei intern (ultimele 10 meciuri), factorul de teren din media celor 5 ligi la un loc, arbitrul nu contează. Nimic de aici nu e verificat pe Istoric și nu primește semnale.
LensComo
14,8
Șuturimedia ligii: 25,2 pe meci
14,4
PESTE 25,5 experiment, neverificat
Total estimat 29,2, interval 21–37, +16% față de ligă
Total estimat 29,2, interval 21–37, +16% față de ligă
4,8
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
4,7
PESTE 8,5 experiment, neverificat
Total estimat 9,5, interval 5–14, +9% față de ligă
Total estimat 9,5, interval 5–14, +9% față de ligă
5,8
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
5,7
PESTE 9,5 experiment, neverificat
Total estimat 11,5, interval 7–16, +21% față de ligă
Total estimat 11,5, interval 7–16, +21% față de ligă
11,5
Faulturimedia ligii: 23,5 pe meci
10,8
SUB 23,5 experiment, neverificat
Total estimat 22,3, interval 16–29, −5% față de ligă
Total estimat 22,3, interval 16–29, −5% față de ligă
1,8
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
1,3
Fără părere la 3,5 estimarea e chiar pe linie
Total estimat 3,2, interval 1–6, −18% față de ligă fără părere la 3,5
Total estimat 3,2, interval 1–6, −18% față de ligă fără părere la 3,5
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Verifică linia și cota casei tale
Șuturi total estimat 29,2, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 | 78% | 1,28 | 22% | 4,60 |
| 27,5 | 59% | 1,68 | 41% | 2,46 |
| 28,5 | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 29,5 | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 30,5 | 40% | 2,48 | 60% | 1,67 |
| 31,5 | 34% | 2,92 | 66% | 1,52 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 | 72% | 1,39 | 28% | 3,56 |
| 8,5 | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 9,5 | 49% | 2,06 | 51% | 1,94 |
| 10,5 | 36% | 2,78 | 64% | 1,56 |
| 11,5 | 26% | 3,86 | 74% | 1,35 |
Cornere total estimat 11,5, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 9,5 | 70% | 1,43 | 30% | 3,31 |
| 10,5 | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 11,5 | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 12,5 | 38% | 2,66 | 62% | 1,60 |
| 13,5 | 29% | 3,50 | 71% | 1,40 |
Faulturi total estimat 22,3, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 | 63% | 1,58 | 37% | 2,71 |
| 21,5 | 55% | 1,82 | 45% | 2,22 |
| 22,5 | 47% | 2,12 | 53% | 1,89 |
| 23,5 | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 24,5 | 32% | 3,14 | 68% | 1,47 |
Cartonașe galbene total estimat 3,2, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 | 82% | 1,23 | 18% | 5,44 |
| 2,5 | 61% | 1,64 | 39% | 2,57 |
| 3,5 | 39% | 2,58 | 61% | 1,63 |
| 4,5 | 21% | 4,68 | 79% | 1,27 |
| 5,5 | 10% | 9,67 | 90% | 1,12 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Lens
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,8 / 11,9
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 4,2
- Cornere
- 7,2 / 5,2
- Faulturi
- 11,5 / 11,8
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,3
- Ofsaiduri
- – / –
Como
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 20,1 / 11,1
- Șuturi pe poartă
- 6,2 / 2,6
- Cornere
- 7,5 / 3,4
- Faulturi
- 9,5 / 11,9
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –